Wpis z mikrobloga

#carrioner naśmiewa sie z samobojstwa ravgora i nazywa go „tchorzem“. Ten sam zbychu, ktory zmienil imie zaraz po tym jak wycieklo do internetu (i do dzisiaj sie go wypiera XD). Ten sam zbyszek, ktory po odrzuceniu przez p0lke (+-4 lata temu) rozpoczal na swoim kanale lament na temat samic, ktory trwa do dzis XD Wez zbigi wracaj do piwnicy grać w tego isaaca 16 godzin dziennie
#ravgor #zbychubudowlaniec
Wariacik_Sztosinger - #carrioner naśmiewa sie z samobojstwa ravgora i nazywa go „tcho...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Wariacik_Sztosinger: tak, Ravogr to zwykły tchórz co zamiast wziąć życie w swoje ręce wybrał emocjonalną ścieżke jak ostatnia smalczyca, czyli sie zabił. A Carrioner sie zmienił od czasu gdy smalczyca go rzuciła i edukuje ludzi o redpillu. Tylko tak potrafisz go 'wyjaśniać' wskakując w deloriana?
  • Odpowiedz
O jaki ja piękny. Polecam słuchać ze zrozumieniem, ale czego oczekiwać od przegrywa, co zajmują się życiem innych i wyrywaniem z konteksty.
Śmiałem się ze zjawiska, nie z osoby. Z KAŻDEGO zjawiska można się śmiać.
Jakoś jak Lotek śmiał się z faktycznej sytuacji i faktycznej ofiary gwałtu - mężczyzny - to 5 mln ludzi boki zrywało "aahahah lotek ty to komik". Byłem jedynym, który skrytykował, a z tego co widzę, chłop ukrył
  • Odpowiedz
@Carrioner:

ale czego oczekiwać od przegrywa, co zajmują się życiem innych

Przecież to twój cały kanał opiera się na "zajmowaniu się życiem innych". W dodatku youtuberów dla 12 latków typu Wardęga czy fritzl i wersow (samemu mając ok 40 lat) "PRZEGRYWIE" X D

Śmiałem się ze zjawiska, nie
  • Odpowiedz
@FuckGodPL:
@Carrioner

Zanim nazwiecie kogoś tchórzem polecam poczytać trochę o tym jak myśli i odczuwa taka osoba, dziękuje przyjacielowi co podesłał mi filmik o tym chciał skomentować ale pewnie by go zagłuszyła widownia Twoja bo Ty uważasz że masz tylko rację a Twoja grupa Cię tylko utwierdza w tej bańce informacyjnej

Przyczyny depresji są, niestety, niedostatecznie poznane. Z pewnością błędne, choć nieraz zdobywające dużą popularność, są poglądy sprowadzające przyczyny tej choroby do jednego tylko czynnika np. stresu, słabości osobowości, specyficznego "depresyjnego" sposobu myślenia, zaburzenia metabolicznego serotoniny, skazy genetycznej (endogenii) i innych. Do tych upraszczających spojrzeń na etiologię depresji należy zadomowiony w polskiej literaturze podział na depresje endogenne, reaktywne i somatogenne. Podział ten słabo przystaje do rzeczywistości. Nazbyt wiele przemawia za tym, że etiologia depresji jest wyjątkowo złożona, uczestniczy w niej wiele czynników chorobotwórczych a prowadzący do niej proces jest wieloletni. Czynniki chorobotwórcze występują prawdopodobnie u różnych osób
  • Odpowiedz