Wpis z mikrobloga

Wysryw na głównej płatnych trolli i lewej strony, ale jak już upolityczniamy, to prosiłbym bardzo pisać prawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
FAKTY: Zwolennik Trzaskowskiego zamordował zwolennika Konfederacji.
Ofiara zbrodni: (~30) Startował w wyborach samorządowych w 2014 roku z komitetu wyborczego Nowa Prawica – Janusz Korwin-Mikke
#poznan #bekazlewactwa #bekazpodludzi #urojenialewakoidalne #4konserwy #neuropa
WhyGuys - Wysryw na głównej płatnych trolli i lewej strony, ale jak już upolityczniam...

źródło: 1B08F47E-F4AD-4BDD-85C9-C31250C0DA95

Pobierz

Czy Platforma Obywatelska powinna ponieść konsekwencje swoich działań?

  • Tak, powinna zostać natychmiast rozwiązana 53.0% (340)
  • Nie, ale powinna zostać rozwiązana pod koniec roku 5.1% (33)
  • To wina Tuska! Postawić go przed Trybunałem stanu! 41.9% (269)

Oddanych głosów: 642

  • 30
  • Odpowiedz
@WhyGuys: no ale nie wspomnisz, że morderca również startował z list korwina do sejmu? A popierając Trzaskowskiego nie miał za dużo do wyboru w 2020, może w drugiej turze wrzucił to foto?

No ale tak, wchodzę na profil a tam same wysrywy o TVN, dobrej Rosji i złym Tusku.

Mela ci na ryj, kucu konfiarski
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski:

No i w sumie #!$%@? z tego? Ja też kandydowałem w 2014 z list Korwina, a w 2015 na niego zagłosowałem. Aktualnie głosuję na Platformę lub Lewicę.

Czy głosowanie sprzed 8 lat ma mnie do końca życia definiować jako korwinowego prawaka?

Ja rozumiem #!$%@? się do Konfederacji o jakieś merytoryczne rzeczy, ale to, co niektórzy tutaj uprawiają, to solidne #!$%@? mózgowe.
  • Odpowiedz
@vulfpeck: oczywiście że nic z tego. Ale OP jak już pisał rzetelny post, który miał ponoć pokazać fakty, to musiał o tym wspomnieć.

A pisanie o kimś zwolennik Trzaskowskiego, bo ktoś miał taką profilówke w 2020 to duże nadużycie. Więcej dowodów świadczyło na popieranie konferlderacji niż czaskoskiego

No ale jak przeskrolowwlem sobie profil @WhyGuys to już wiem z kim mam doczynienia. Typowy ruski konfiarz, nic wiecej
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski:

OP jedyne co zrobił, to sparodiował zachowanie dziennikarzy i niektorych tutaj użytkowników, którzy na siłę chcą wcisnąć jednego, jak i drugiego Pana w jakieś sztywne ramy, bo mieli czelność mieć kiedyś jakieś poglądy.

Byłem na jednej, fejsbukowo-politycznej grupie ze strzelcem i on od dłuższego czasu z Konfederacją nie sympatyzował, raczej utożsamiał się z ruchami libertariańskimi.
  • Odpowiedz