Wpis z mikrobloga

Coś co sobie sam mogę kupić w sklepie za 20zl to nie jest prezent


@onepnch: No dla ciebie nie jest, masz takie podejście, że prezent musi być jakimś życiowym upgradem. Niektórzy maja podejście takie, że ucieszą się z gestu, że ktoś w ogóle chciał ci zrobić prezent i przyjemność, spędzić trochę czasu, a jak lubi takie rzeczy, to czemu nie. Z perspektywy ojca to i tak najważniejsze, by się syn z
@maikeleleq: No pewnie. Wypijecie razem, pogadacie jak chłop z chlopem. Matka mu nie będzie truła, że piję. Same plusy. Taki czas ojca z synem jest więcej wart niż jakieś #!$%@? które pewnie gdzieś wrzuci i zapomni.
@maikeleleq przeraża mnie to że wykop osądził mojego tatę jako alkoholika bo kupiłem mu kilka piw XD Jakbym wziął mu jakieś najtańsze siki to No okej, może ktoś by tak pomyślał, ale to są serio dobre jakościowo piwa i bardziej żeby zobaczył że są różne rodzaje i może posmakuje mu coś innego, Ja bym się cieszył jakby ktoś mi sprawił coś takiego abym poszerzał swoje smakowe horyzonty
maikeleleq - @maikeleleq przeraża mnie to że wykop osądził mojego tatę jako alkoholik...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
@maikeleleq: Na pewno Tata się ucieszy i sobie razem pogrillujecie :) tylko na boga, nie mów mu, że to prezent - powiedz, że masz coś na wieczór, że kupiłeś coś na okazję przyjazdu, że coś mu kupiłeś itd.

Prezent to powinno być coś ponad piwo i chipsy. Jeśli to miałby być prezent to na przykład 18 letnia whisky (może być coś innego ale nie piwo) albo jakieś przekąski, którymi można się
@maikeleleq: Jak twój tata nie pije kraftów to bardzo mała szansa że mu posmakują. Ja kiedyś teściowi kupiłem jakieś IPA, to po pierwszym łyku stwierdził że tego się nie da pić, że dla niego na Heineken to najlepszy i tyle. ¯\(ツ)/¯ Kraftowy lager pewnie mu wejdzie, ale jakieś bardziej nachmielone to może mu nie podejść.
Jakby to piwo było chociaż w jakiś fajnych szklanych butelkach a nie puszkach jak na grilla.


@Karbon315: Puszka to lepsze opakowanie dla piwa niż butelka. Fakt nie opinia. Napisz jeszcze że piwo trąci aluminium XD
Ja #!$%@?ę zawsze się trafi jakiś Mariuszek, który gówno wie, więc ma najwięcej do powiedzenia.
@maikeleleq Imo bardzo fajny prezent. Widzę m. in. lagerek z Maltgardena i kwas z Pinty.
Tylko faktycznie te cziperki to bym
@maikeleleq: A ja byłbym zadowolony ( ͡º ͜ʖ͡º) Pamiątki później się kurzą i bałaganią, kupowanie jakiś przydatnych rzeczy to zwykle niewypał. A jedzenie się zje, piwo wypije i tyle. Jakbym miał się do czegoś dopieprzyć to do braku kiełbasy na grilla.

W sumie i tak najważniejsze że odwiedziłeś ojca.