Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy miał ktokolwiek kiedykolwiek przypał za growkit?
Kupiłem w sumie dość otwarcie przez sklep internetowy. Mam lekką obawę z tyłu głowy , że za tydzień mnie ktoś odwiedzi.

#psylocybina #narkotykizawszespoko



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Growkit jest całkowicie legalny bo nie zawiera ani miligrama zakazanych substancji. Ani nie ma dołączonej instrukcji co z growkitem zrobić, żeby się takie substancje pojawiły. Ba, nawet jest info, że to tylko dla mykologicznych fascynatów co lubią patrzeć na grzybnię pod mikroskopem i że warto trzymać wszystko w lodówce, żeby się nie rozwijało.
Nalotu nie miałem jak co, ale to oczywiście z tego powodu, że jestem takim fascynatem i
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
1. zakup i posiadanie grzybni jest 100% legalne, co za tym idzie nikt tego nie śledzi nie monitoruje nie szuka nabywców :)
2. nielegalne jest doprowadzenie do wyrośnięcia
ale
3. z tego co widzę NA TEN MOMENT praktyka jest taka że nikt też nie szuka i nie robi wjazdu na chatę ludziom posiadającym wyrośnięte grzyby... jest na FB grupa która ma 72 tysiące członków na której ludzie pod swoim
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak sobie to wyobrażasz? Będą czekać dwa tygodnie, żeby potem wbić na kwadrat i BYĆ MOŻE znaleźć kilka grzybków, za które potem będzie umorzenie? Tego się nie da kontrolować.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Tak. Kupiłem na internecie growkit i okazało się, że to był honeypot amerykańskiego DEA.
Miesiąc później o 6 rano milicja wjechala mi na kwadrat z nakazem aresztowania.
Odsiaduje wlasnie 17 lat za jednego growkita.
  • Odpowiedz
@Edhendil tak btw to że sama grzybnia nie zawiera psylocybiny to bzdura a jej posiadanie legalne nie jest więc sam growkit w teorii też

Psilocybin and psilocin metabolite content in cultivated P. cubensis. Psilocybin was the major alkaloid recovered from mycelium (6.44 μg/mg), caps (10.5 to 20 μg/mg), and stipes (15.44 to 18.44 μg/mg)
  • Odpowiedz