Wpis z mikrobloga

https://www.dts24.pl/na-kierunku-lekarskim-w-ans-50-miejsc-olbrzymie-wyzwanie-i-nobilitacja/?fbclid=IwAR1BhLisKtdQbGXMcQXgxMOnct3hQ3L6oK13SQDfgernHopT9Bk-LIEF5E4

Pis walcząc z kastą lekarzy tak się zawziął że dopuścił do stworzenia kierunku lekarskiego na jakiejś wiejskiej uczelni. Jako że nie mają zaplecza to będą ich wozili z Nowego Sącza, co tydzień, przez dwa semestry na zajęcia z anatomii do Radomia. Według Google Maps to 260km i prawie 4h jazdy w jedną stronę w godzinach nocnych. Wszystko to za wasze pieniądze xD

Smiejecie się z ruskich a to co robi pis to taka sama chałtura.

#edukacja #lekarz #lekarze #medycyna #lekarski #polska #pis #chaltura
  • 14
@lexico: wykopki klaskały uszami że kasta lekarska wreszcie dostanie po dupie, tymczasem będą sponsorowali debilne pomysły łącznie z tym że teraz szpital w nowym sączu będzie chciał stać się kliniczny więc pis od zera dosypie tam ogromny hajs i będzie próbował niby coś tam stworzyć a tak naprawdę to będzie taki MIS do zarabiania na lewo. Po czym okaże się że coś powstało ale nie spełnia warunków.
@gracilis: Jestem z okolic Nowego Sącza, dużo osób stąd studiuje med na UJ w krk albo kato lub zabrze i szczerze gdyby była na miejscu infrastruktura to spoko dla studentów, z kadrą nie będzie problemu, zaraz się zjadą lekarze z krk, żeby dorobić skoro mają w sączu własne gabinety. Ale z tym prosektorium to porażka, gdyby tak za 2-3 lata po wybudowaniu prosektorium to zrobili to okej. Po 2 będą jezdzić
@centerario: to chodzi o #!$%@? pieniądzy do pieca i zaczynanie wszystkiego od dupy strony.
Myślisz że dlaczego lekarze z klinik dorabiają w prywatnych gabinetach? Bo im w klinikach na UJ płacą 50zł brutto za godzinę na kontrakcie. Mnie szpital nie chciał zatrudnić jako asystenta za 35zł bo nie miał pieniędzy, miałem robić roczny wolontariat asystencki.xD
@pawelgie: No to takie są stawki w wielkich klinikach na zleceniu. Oczywiście wykopek z internetu wie więcej i lepiej bo tak mu się w wydaje. Usuwam to twoje gówno bo czytać się nie da.