Aktywne Wpisy

Pawel993 +103
źródło: HIWMVz4XoAA_ktf
Pobierz
M7RoyalMadrid +11
#gielda
Krótkie pytanko... ile zarabiacie na giełdzie? Bo od jakiegoś czasu non stop widzę jakieś śmieciuchy, etfy, uśrednianie i inne giełdowe wpisy. Wydaje mi się, że wszyscy dookoła to jacyś znawcy giełdy/kryptowalut tylko ja jak taki debil jestem kompletnie zielony.
Ile zarabiacie znaczy oczywiście jakiś rząd wielkości typu 1000, 10 000, 100 000 zł w ciągu ostatniego roku a nie dokładną kwotę co do grosza ;)
Krótkie pytanko... ile zarabiacie na giełdzie? Bo od jakiegoś czasu non stop widzę jakieś śmieciuchy, etfy, uśrednianie i inne giełdowe wpisy. Wydaje mi się, że wszyscy dookoła to jacyś znawcy giełdy/kryptowalut tylko ja jak taki debil jestem kompletnie zielony.
Ile zarabiacie znaczy oczywiście jakiś rząd wielkości typu 1000, 10 000, 100 000 zł w ciągu ostatniego roku a nie dokładną kwotę co do grosza ;)





Czekam na wyniki rekrutacji na #studbaza i #wychodzimyzprzegrywu . Zakładam grupę roku, to zorganizować integrację teraz czy dopiero we wrześniu? Chodzi o to, że ludzie będą dopiero teraz decydowali czy chcą studiować na moim kierunku i nie wiem czy to zbyt szybko.
Dalej to jakie macie rady, żeby zwiększyć szansę na zintegrowanie się z innymi?
Wierzcie lub nie, ale zdecydowana większość mojego życia była spędzona w samotności ,a teraz nie mam oporów przed zachowywaniem się jak dynamiczniak. Problem jest w moim małym obyciu w sytuacjach towarzyskich.
#pytanie
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: Andrzej to jebnie...
Odpowiadając na pytanie to nie wiem, możesz już teraz zalozyc imo, o ile już ktoś nie założył.
@mirko_anonim: dobra decyzja i czas - tylko nie przecholuj
Myślę że poczekaj jeszcze trochę jak więcej będzie wiadomo, ale musisz stale coś tam robić w tym kierunku nawet samej integracji bo ludzie to leniwe kwy