Wpis z mikrobloga

  • 354
Idziesz do faceta, który maca ci cipę i jedyną zawstydzającą rzeczą są według ciebie jego komentarze słowne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Davidozz tak ponieważ to badanie jest bardzo krępujące samo w sobie i dodając takie teksty staje się jeszcze bardziej krępujące. Lekarz ginekolog nie maca tzipy.

To tak jak byś poszedł do urologa, wsadził by ci palec w dupę żeby zbadać prostatę i dodał przy tym mmm ależ
@WielkiNos ja pamiętam jak poszłam do starej baby na nfz jak byłam mlodziutka, pierwsza moja wizyta, a ta zaczęła się na mnie drżeć że się golę i to jakas chora moda i stąd się biorą wszystkie problemy zdrowotne xD cała wizyta wyglądala koszmarnie, rozbieranie się przy niej bez chociażby jakiegoś parawanu, zero informacji o tym co będzie robić, darcie się, wpychanie wziernika na siłę, no porażka, nigdy więcej nie poszłam do ginekologa
  • 11
tak samo jak słyszę o historiach z położnymi przy porodzie to strach rodzic z taką opieką, patologia


@laventel położnictwo to dopiero jest patologia i prostactwo. Ale wiedzą, że mogą, bo kobieta w bólu w trakcie porodu i potem osłabiona przez kilka dni po się nie obroni tym bardziej, że jest zdana na ich łaskę.

@kasiknocheinmal teraz to i ja mam na poziomie. Ale różnych lekarzy się spotykało. Najczęściej na każdą przypadłość zalecana