Wpis z mikrobloga

  • 7
ale to wiecej szczegolow poprosze. Czemu Wielki Nosie mialby doc-ginecomialby zazdroscic twojemu facetowi i my razem z nim? Jakies anomalie tam masz czy co? ( ͡º ͜ʖ͡º) prosze o szybka odpowiedz. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Bloodaxis1 nie wiem musiał byś spytać tego prostaka. Kurde to poważny temat, a z wami się w ogóle nie da. Nie masz poczucia, że to trochę nietakt jak
@WielkiNos: kiedys na znanylekarz.pl czytalem opinie o ginekologach i jedna mniej wiecej leciala tak

>> Poszlam do ginekologa na usg. Kazal mi podciagnac koszulke zeby odslonic brzuch i opuscic lekko spodnie i majtki dla lepszego dostepu. Akurat nie bylam wydepilowana wtedy. Lekarz wzial zel narysowal koleczko. Chwile sie zamyslil i narysowal drugie koleczko i haczykowaty nos i rzucil do mnie ze teraz wyglada to jak krasnal z broda

xD
@WielkiNos: Ja mam teorię, że takie zachowania wynikają z "wrażliwego" stanu pacjentki u ginekologa albo przy porodzie. U innego lekarza mogą się awanturować, ale z rozłożonymi nogami i bez majtek są skrępowane i zawstydzone, więc nie reagują agresywnie. Dlatego lekarze mogą sobie pozwolić na bycie chamami. Obawiam się, że gdyby pacjenci innych specjalizacji byli tak potulni, to reszta lekarzy też by się tak zachowywała.
W ogole to wiekszosc facetow fantazjuje na temat pracy ginekologa, ale jakby tak sie spotkac z rzeczywistacia, gdzie przychodzi taka pani przed menopauza z wypadajaca macica, to juz takie fantastyczne to nie jest. ( ͡º ͜ʖ͡º) nie mowiac juz o grzybach, uplawach czy inna nadżerce.. A ty, Wielki Nosie, pewnie jestes ciasna tam, bo co niby mogloby byc z toba nie tak, czego moglby ci zazdroscic ginekolog?
  • 2
tobie z tego co czytam to sie przytrafiło juz tyle ze zycia by ci na to wszystko nie starczylo


@Odki człowieku to jest nic. Ja tu opisuje tylko jakieś pojedyncze akcje.

czas na ciąże, miałam 22 lata i byłam prywatnie


@6772 ciąża to według wielu ginekologów lekarstwo na wszystkie dolegliwości.

jak ide do mojego proktologa z hemoroidami to zawsze są heheszki z tego tematu. No ale on akurat potrafi wyciągnąć kija z