Wpis z mikrobloga

  • 538
@Jurasik201: mi sie coraz bardziej wydaje że opróczfarm trolli kacapskich sa tez ukrainskie. Jak ostatnio przeczytalem komentarze obrażające Ks Isakowicza-Zalewskiego to sie chwyciłem za głowe. Oprocz Wołynia ten ksiądz walczył o oczyszczenie kosciola z pedofilów i innych wyrzutków, cały czas mu kościelne pasibrzuchy robią pod góre, to teraz doszły do tego ukrofile. I walke o upamietnienie ofiar UPa zaczął juz kikkanascie lat temu a nie teraz w czasie wojny, jak
  • Odpowiedz
@xxxmen: gość od dziesięcioleci mówi i robi dokładnie to samo, tylko zmienia się otaczająca go rzeczywistość. Dziś jest zdaniem wielu onucą xD, a jak spojrzeć na jego działalność to NIC się nie zmienił i jest pewnie jednym z najbardziej wartościowych księży w Polsce (za co hierarchowie też z nim walczą).
Za tą niezłomną postawę i krzewienie pamięci historycznej, oraz walkę z nadużyciami Kościoła należy mu się szacunek i chyba nawet
  • Odpowiedz
@Jurasik201 Ksiądz Isakowicz-Zalewski to wielki człowiek i trudno przejść obojętnie obok jego życiorysu. Przez całe życie aktywnie walczył z pedofilią i mafią lawendową w kościele katolickim, internowany za komuny, twórca wielu artykułów, raportów, analiz o stanie kościoła, o braku lustracji agenturalnej w kościele, nigdy nie gryzł się w język. Wspiera pamięć o zamordowanych Polakach przez Ukraińców na Wołyniu, chcąc jedynie godnego i sprawiedliwego pochówku szczątków naszych polskich obywateli. Czy to coś
  • Odpowiedz
mi sie coraz bardziej wydaje że opróczfarm trolli kacapskich sa tez ukrainskie


@xxxmen: no jeśli tak, to te ukraińskie są po tysiąckroć silniejsze (a przynajmniej u nas w Polsce) ;)

No a ksiądz Isakowicz-Zaleski to "gigachad" polskiego KK. Fakty, nie
  • Odpowiedz
@Pix777: nie wiem czy wiesz sle do niedawna policjant czy żolnierz nie mogl miec tatuażu. Dla mnie takie tatuaże na pół ciała to patologia a że teraz biorą jak leci to i patusow z tatuażami
  • Odpowiedz
@xxxmen: Trzeba do tego strategicznie podejść. Już raz historycznie unię z Ukrainą zrypaliśmy.
Teraz też kijem się tego nie ugra, marchewką samą jak widac też nie.
Pamięta ktoś jeszcze o inicjatywie wspólnych podręczników objaśniających oba punkty widzenia tych spraw?
  • Odpowiedz
mi sie coraz bardziej wydaje że opróczfarm trolli kacapskich sa tez ukrainskie


@xxxmen: Jasne jak słońce. Myślałeś, że ta fala miłości do Ukraińców lansowana w internecie i telewizji to naprawdę?
  • Odpowiedz