Wpis z mikrobloga

Serdecznie dziękuję wszystkim Mireczkom i Mirabelkom za tak fajną dyskusję pod moim wczorajszym postem na głównej.

W tym oceanie frustratów i mizoginów znalazło się mnóstwo ciekawych komentarzy, ciepłych wiadomości priv, które bardzo mnie podniosły na duchu i pozwoliły oderwać się od moich bieżących problemów. Jeszcze raz za nie wszystkie z całego zbolałego serduszka dziękuję! <3

Co do reszty... hmm... Jeżeli jeden, krótki wpis kobiety w Internecie potrafi Was tak rozzłościć i sprawić, że musicie ją zbesztać, zrównać z gównem, przypisywać jej najgorsze cechy p0lki to zdecydowanie pora na terapię. ( ͡º ͜ʖ͡º) Kobiety są różne, tak jak i różni są mężczyźni. Wrzucanie wszystkich do jednego worka, jest bardzo słabe. Jeżeli nieustannie wylewacie jad wokół siebie, to jakim cudem macie być szczęśliwi?

P.S. Każdy z Was zasługuje na taką miłość o jakiej marzy. Jednym udaje się znaleźć "kompatybilnego" partnera już w podstawówce, szkole średniej, a innym po 30. a nawet i później. Czasami ma się farta i trafia się od razu, a czasem trzeba się sparzyć kilka razy, przepracować coś ze specjalistą, żeby zrozumieć, czego się szuka i potrzebuje od drugiego człowieka. Życzę Wam wszystkim, żebyście kochali i byli kochani tak jak tego pragniecie! ()

#zwiazki #problemy
  • 24
Każdy z Was zasługuje na taką miłość o jakiej marzy


@agacik92: Jeżeli spełniamy pożądane przez kobiety odpowiednie cechy dymorfizmu płciowego jak wzrost i odpowiednia struktura kostna twarzy. Przeciętni faceci mają #!$%@?, takie są realia i jedyne co mogą obecnie dostać to sznur a nie miłość.
@visas: i tak, i nie. Rozumiem o co Ci chodzi. Uważasz jednak, że ludzie siedzący z więzieniu za najgorsze zabójstwa nie zasługują na miłość? Ja jako idealiskta uważam, że mimo wszystko zasługują. Są przecież różne kobiety, którzy lubią się ładować w takie relacje i to też jest okej.
@agacik92 ciekawe poglądy nie powiem

A twoim zdaniem naziści którzy palili ludzi w piecu zasługują na miłość? albo jak ktoś był upowcem i rozerwał kobiecie w ciąży brzuch i wsadził kota?

albo jak ktoś jest lekarzem i zlecił/zrobił operację wycięcia penisa młodemu chłopakowi i zrobienia w tym miejscu dziury na kształt cipy, symulujac wargi sromowe za pomocą kawałka jelita (chłopak zmarł po zakażenia bakteriami ecoli)? uwaga, nie mówię o dr mengele chociaż
@agacik92 Masz bardzo dziwne podejście do otaczającego Cię świata, typowe idealistyczne myślenie gdzie wszyscy są uśmiechnięci, bezinteresowni i chcą dla Ciebie dobrze. Życie nie raz i nie dwa kopnie Cię mocno w dupę przez to.
@Mathas już mnie skopało, ale nadal jestem optymistką. Lubię siebie, lubię ludzi i chociaż czasem jest mi ciężko to uważam, że życie jakie sobie wypracowałam jest na prawdę fajne :)
@agacik92: każdy poczytalny i myślący człowiek gdy tylko pojawia mu się w głowie tak skrajna myśl jak twoje poglądy, że WSZYSCY bez wyjątku zasługują na szansę i miłość, w ciągu 3 sekund układa eksperyment myślowy - a co gdyby to <wstaw osobe którą kochasz lub siebie> ktoś (tutaj można popisać się wyobraźnią) wydłubał oko śrubokrętem, porwał i wyciął nerkę, przewiecił kolana i zrobił kalekę, odciął rękę maczetą, odciął język, zgwałcił kijem
@sepuqqu uważam, że ludzie zasługują na karę stosowną do swojego występku. Nie bardzo rozumiem, jak Twój komentarz się odnosi do mojego komentarza. Wiesz, że naziści też zakładali rodziny i byli przykładnymi mężami? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja staram się traktować ludzi z szacunkiem i nie jestem od osądzania i wymierzania komuś kary, mówienia mu do czego ma prawo, a do czego nie. Sorry, takie wartości wyniosłam z domu.
@lycaon_pictus oj a na appkach nie piszą o tym od razu? Nie wiem Mireczku, ale w mediach mam wrażenie że coraz więcej się o tym mówi, że kobiety świadomie rezygnują z macierzyństwa. Gdzieś więc są, ale nie wiem gdzie. ¯_(ツ)_/¯
@agacik92: Na apkach, ani nie piszą, ani ja nie radzę sobie w gadaniu przez neta, przy czym w apkach to trzeba się wyróżniać wizualnie będąc mężczyzną. Wolę poznawać ludzi w 4 oczy. Więcej kobiet spotkałem stąd niż z apek. Apki z męskiej strony to szalenie słaba opcja na poznawanie nowych ludzi.
@agacik92: Poczytałem sobie cały wątek i w sumie stwierdzam, że życzę wszystkiego dobrego, również jako "team 30+" :)

Może to teraz nie zabrzmi dla Ciebie budująco, ale lepiej, że te różnice wyszły teraz, gdzie jeszcze każde z Was ma możliwość ewakuacji w swoją stronę, niż za kilka lat, gdzie pójście w swoją stronę byłoby kilkukrotnie raza trudniejsze.

Przepracujesz co swoje i za kilka miesięcy wróci Ci radość i pozytywne nastawienie. A