Wpis z mikrobloga

Skromnie przypominam że większość przegrywków na tym portalu to nie jakieś spoko chłopaki którzy zostali pokrzywdzeni przez RNG i faktycznie bardzo nie wpisują się w dzisiejsze "standardy piękna", lub nieśmiałe chłopaki którym ciężko jest nawiązać kontakt z dziewczyną.
Do takich osób nigdy nic nie miałem i życzę im jak najlepiej.

Większość to toksyczne dzbany którzy sami są pierwsi do oceniania i szydzenia z ludzi, w dodatku są to osoby z którymi normalny człowiek nie chciał by spędzić ani minuty w jednym pokoju, a dziwią się i główkują dlaczego nie mają powodzenia u kobiet xDDD

#bekazprzegrywow #przegryw #shitwykopsays #neuropa
McWozniak - Skromnie przypominam że większość przegrywków na tym portalu to nie jakie...

źródło: Screenshot_2023-07-10-09-24-43-34_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12

Pobierz
  • 81
@McWozniak: Niech se oceniają, co komu to wadzi, skopani po ryju przez życie, muszą jakoś odreagować. Dopóki nikomu krzywdy nie robią pisząc jakieś pierdoły to niech se piszą. Co do powodzenia w sprawie kobiet, to ryja nie naprawisz zmianą zachowania, ani nie urośniesz.
Większość to toksyczne dzbany


@McWozniak: to błąd poznawczy, tacy mają nadreprezentację na tagu bo truecele mają mało inicjatywy do udzielania się. Większość jak nie ma nic ciekawego do powiedzenia to się nie udziela, brainfog robi swoje a ci agresorzy to bez przerwy kłapią dziobami i #czarnolisto powiększa się w setki użyszkodników. Jak ci się nie to nie podoba to tam są drzwi. Poza tym co do znaleziska: @aczutuse: miał rację
  • 7
@In-Cel:

Co do powodzenia w sprawie kobiet, to ryja nie naprawisz zmianą zachowania, ani nie urośniesz.


Tak tylko że w przypadku wielu tych osób podejrzewam że to nie wzrost czy "ryj" powoduje że nie mogą znaleźć partnerki a właśnie takie toksyczne zachowania. Tak jak mówię ja z większością takich osób nawet ziomkiem bym nie chciał być.
W dodatku zachowanie dość mocno wpływa na to jak ktoś cię postrzega. Jeśli masz spoko
  • 11
@Yurakamisa:

Czyli jednak jestem incelem i dzbanem bo uważam że tatuaże nie są fajne a tatuaże na mordzie zwykle mają przedstawiciele patusów.


Spoko chochoł, dosłownie nad twoim komentarzem napisałem że nie ma nic w tym złego jeśli osobiście je uważasz za brzydkie, natomiast jest coś w tym złego jeśli każdego z tatuażem bezpodstawnie oceniasz jako patusa. A już szczególnie głupie jest jak jakiś wykopek pisze ci jakie kobiety mogą ci się
A już szczególnie głupie jest jak jakiś wykopek pisze ci jakie kobiety mogą ci się podobać, a ty zamiast to wyśmiać to przytakujesz I wykopujesz xDDD


@McWozniak: Dziwnym trafem zawsze jak gadałem z kimś kto miał tatuaż na mordzie to zwykle był lub miał poglądy ostro patusiarskie. Nie ważne czy to kobieta czy chłop.
Nikt mi nie mówi jakie kobiety mogą mi się podobać. Ja wiem od dawna że kobiety z
  • 3
@Yurakamisa: ale zobacz że Opek pisze o dziewczynach z tatuażami a ty mówisz specyficznie o osobach z tatuażami na twarzy.
Ja osobiście nie chce takich osób oceniać aczkolwiek widzę że tatuaże na twarzy to już bardziej nisza, dla bardziej ekscentrycznych osób. Osobiście nie rozmawiałem z takimi osobami nigdy, ale musisz przyznać że jest potężna różnica między kimś kto ma tatuaże na twarzy a przeciętną dziewczyna z tatuażem która ma 2cm tatuaż