Wpis z mikrobloga

Skromnie przypominam że większość przegrywków na tym portalu to nie jakieś spoko chłopaki którzy zostali pokrzywdzeni przez RNG i faktycznie bardzo nie wpisują się w dzisiejsze "standardy piękna", lub nieśmiałe chłopaki którym ciężko jest nawiązać kontakt z dziewczyną.
Do takich osób nigdy nic nie miałem i życzę im jak najlepiej.

Większość to toksyczne dzbany którzy sami są pierwsi do oceniania i szydzenia z ludzi, w dodatku są to osoby z którymi normalny człowiek nie chciał by spędzić ani minuty w jednym pokoju, a dziwią się i główkują dlaczego nie mają powodzenia u kobiet xDDD

#bekazprzegrywow #przegryw #shitwykopsays #neuropa
McWozniak - Skromnie przypominam że większość przegrywków na tym portalu to nie jakie...

źródło: Screenshot_2023-07-10-09-24-43-34_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12

Pobierz
  • 81
@Yurakamisa:
Tylko potwierdzasz, że jesteś na spektrum autyzmu i to w te nieszczęśliwą stronę, że nie skupiasz się na detalach żeby być jakimś sawantem czy #!$%@? wie kim, tylko że jesteś ślepy na ogół i jesteś tylko #!$%@? wie kim. A, że masz urojenia to mieszanka wybuchowa.
Czyli jednak jestem incelem i dzbanem bo uważam że tatuaże nie są fajne a tatuaże na mordzie zwykle mają przedstawiciele patusów.


@Yurakamisa: Chodzi o toksyczność przekazu. Ale jesteś na tyle leniwy że nie chcesz tego zrozumieć. Typowy wykopek.

Jest różnica w posiadaniu opinii na jakiś temat, a tworzeniem znalezisk oczerniających daną grupę społeczną, jednocześnie przy tym nawołując innych do oczerniania i "nie wyłamywania" się z poglądu pogardy do tej grupy społecznej.
Co do powodzenia w sprawie kobiet, to ryja nie naprawisz zmianą zachowania, ani nie urośniesz


@In-Cel: No tak, dlatego przy srednim wzroscie 177, ponad 50% facetow nigdy nie znajdzie baby, a nawet jak ma te 180, to szpetny ryj tez wyklucza, czyli tak z 25% facetow ma w ogole szanse u kobiet xD
Dokladnie tak jest, wyzywanie ich od puszczalskich szmat, wymagania z kosmosu co do wygladu i zachowania przy jednoczesnym
@Yurakamisa

@McWozniak: Czyli jednak jestem incelem i dzbanem bo uważam że tatuaże nie są fajne a tatuaże na mordzie zwykle mają przedstawiciele patusów.


@Yurakamisa ja uważam, że bliżej ci do patusa, ponieważ nie używasz interpunkcji. Mi również nie podobają się tatuaże na twarzy. Owszem, są wyjątki, gdzie takie tatuaże pasują, np. według mnie fajnie się to prezentuje u Latynosów.