Wpis z mikrobloga

#przegryw #tinder #p0lka

tl;dr p0lka ruchajaca losowego araba lub mokebe to bohaterka która powinna być odznaczoną Orderem Orła Białego a nie szkalowana na wykopie.

Człowiek po seksie jest przecież mega wychillowany. Czuję się dobrze i nie ma ochotę na agresję. Wręcz przeciwnie, przez ten krótki moment swojego życia jest chill i utopia.

A co się dzieje jak nie masz zbyt dużo seksu? Narasta u Ciebie frustracja seksualna, która powoduje że jesteś niezadowolony ze swojego życia. Prędzej czy później może zmienić sie to w agresję.

I teraz zastanówcie się dlaczego nasi polscy mokebe, hindusi czy arabowie nie organizują zamieszek? Odpowiedź jest banalna: bo są wiecznie wychillowani.

Zestwcie sobie czarnoskórego mieszkające go we Francji i w Polsce

1. #!$%@? go coś w robocie? Ten francuski pojdzie palic sklepy, ten polski odpali tindera i ma szybki seks z p0lką no i jest chill.

2. Denerwuje go ze #!$%@? w jakiejś gowno robocie i mało zarabia? Ten francuski pojdzie palic sklepy, ten polski odpali tindera i ma szybki seks z p0lką no i jest chill.

3. Denerwuje go jego status materialny? Ten francuski pojdzie palic sklepy, ten polski odpali tindera i ma szybki seks z p0lką no i jest chill.

p0lki swoimi waginami doskonale regulują napięcia społeczne w kraju i je rozładowują sprawiając że nie mamy tylu zamieszek co na zachodzie.

Tak więc następnym razem jak zobaczycie jakaś p0lke jak przymila się do mokebe albo hindusa to pomyślcie o jej bohaterstwie i oddaniu się Polsce i to tym, że gdyby nie jej bohaterska postawa mielibysmy permanentne zamieszki w tym kraju.
Pobierz N.....y - #przegryw #tinder #p0lka 

tl;dr p0lka ruchajaca losowego araba lub mokebe ...
źródło: temp_file6671688455733040082
  • 17
@CherryJerry dokładnie tak. Rząd olal politykę migracyjna i zostawił tych ludzi samym sobie. Jebią tu za jakieś grosze i wszyscy inni mają ich w dupie. Gdyby nie p0lki czuliby się tu wyalienowani i sfrustrowani. A to pierwszy krok do robienia rozrób.
@Niemamwiedzy: Co? XD We Francji są całe czarne dzielnice, a w Polsce pojedynczy murzyni, głównie tacy, co tu na chwilę przyjechali. Jest ich za mało, żeby się zrzeszyli i zrobili zadymę. Jak dorzucimy sobie do tego polski rasizm i nacjonalistów szukających pretekstu do bójki, to już w ogóle mieliby z tym pod górkę. Niemniej, ciekawa teoria. Może się to aplikuje do małego procenta murzynów w Polsce, ale na pewno nie do
@Speedy przecież to teoria z dupy, ktorą wymyśliłem jak mi się nudziło na basenie i chciałem sobie w trakcie pływania zająć czymś głowę żeby czas szybciej leciał w trakcie pływania. xD

Jedynym kryterium jakie brałem pod uwagę przy okazji jej tworzenia to jak połączyć ponadczasowa wykopową klasykę- zdradziecką i puszczalską p0lkę i aktualne gorące- zamieszki we Francji.

Tutaj nie ma co weryfikować i myslec nad jej naukowa wartoscia - tu trzeba dawać