Wpis z mikrobloga

@Pau_linula Oczywiście że określiłem. Gdzie nie było mowy?
W linku który podałem nie było mowy?
Skończ bo uznam że masz żółte papiery.
Widzę że już wlecial argumentum ad incelum. XDD, skończyły się argumenty, baranie?
@SPACE_MARINE lol, ja tam widzę niecałe 31 (też nie wiem, skąd ta wartość w artykule bo w badaniu to było 28% picrel), nie 40% – to po pierwsze, po drugie odsetek kobiet które zadeklarowały nieuprawianie seksu w ciągu ostatniego roku również jest na all-time-high co trochę stoi w sprzeczności ze śmieszną przegrywową narracją "teraz to każda daje na prawo i lewo", po trzecie sami ankietowani w głównej mierze jako powody takiego stanu
Pobierz drobnenataryfe - @SPACE_MARINE lol, ja tam widzę niecałe 31 (też nie wiem, skąd ta wa...
źródło: temp_file3203053998020983456
@SPACE_MARINE ale ty sklejasz, że TO DOKŁADNIE BADANIE, NA KTÓRE TO TY od samego początku się powołujesz jest na danych z 2018, nie?

Oczywiście, że nie, bo nie widziałeś tej publikacji nawet na oczy, prawda? xDDD

I dalej jedyne co potrafisz to fiksować się na wyrwanych z kontekstu słowach, nie rozumieć co się do ciebie mówi i rzucać ad personam xD
no daj coś jeszcze, nie krępuj się i nazwij mnie kaleką
@SPACE_MARINE czy ty właśnie próbujesz obronić tezę, że to więcej chłopów nie rucha linkując do jakiejś śmiesznej gównoankiety na Onecie, z której w dodatku jednoznacznie wynika, że to o 34% więcej bab nie uprawia seksu? XDDDDDD

pastę o serwerowni ci podesłać czy sam znajdziesz?
czy ty właśnie próbujesz obronić tezę, że to więcej chłopów nie rucha linkując do jakiejś śmiesznej gównoankiety na Onecie, z której w dodatku jednoznacznie wynika, że to o 34% więcej bab nie uprawia seksu?


@drobne_na_taryfe: To gówno ankieta, której wyniki są mniejsze niż badania z tej poprzedniej, wiesz już że wchodzisz w pułapkę, kaleko?
bo w obu tych zbiorach danych jest kilkadziesiąt różnych wartości i średnio się domyślam


@drobne_na_taryfe: W to nie wątpię.

geniuszu analityku onetowych ankiet


Dalej nie rozumiesz że dałem tą ankietę tylko po to byś zobaczył że twoje wyliczenia nie mają sensu, kaleko?
@SPACE_MARINE: Co za kretyn no nie mogę xD Napisałam, że gdyby było tak jak autor mówi, to 80% facetów by nie ruchało. Później ty odpisałeś, że 40% facetów nie rucha, nie podając przy tym żadnej statystyki, żadnego zakresu wiekowego, żadnej grupy badawczej, żadnej metody badawczej i rzucasz się jak dzieciak, że ktoś cię nie zrozumiał xdd