Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co mają kobiety, z którymi zdradzają mężczyźni swoje partnerki? Nie zawsze są piękniejsze, szczuplejsze...

Czy zdarzyło wam się uniknąć zdrady, mimo że niewiele brakowało? Jaka była wtedy wasza sytuacja?

#zwiazki #zdrada #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
Anonim (nie OP): @woskrosenie
Najczęściej taki gość dostaje jeść. Śniadanie, obiad, kolacje pod nos.
Seks to nie żarcie.

@Pharos

Tak było 30 lat temu u twojego starego.

I jest tak u zdradzających, którzy nie chcą się żonie przyznać/rozwieść. Jeśli ktoś tak nie ma, to normalnie odchodzi, bo nie musi się o nic bać.

Dają seks. To jedyny powód dla którego facet zdradza. A żony nie chce zostawić, bo po nim sprząta, karmi go, pierze mu ciuchy, prasuje, opiekuje się w chorobie itp.


@mirko_anonim:

Bzdura. Żona może być dla niego nadal atrakcyjna i seksowna, a mimo to będzie odczuwał pociąg do innych kobiet. Pociąg seksualny to nie jest jakiś jednoosobowy fotel na którym może być tylko jedna osoba w danym momencie.
@mirko_anonim miałem w życiu co najmniej parę takich 100% okazji i chyba coś ze mną nie tak bo nie skorzystałem. Raz czy dwa było blisko bardzo blisko ale chyba tym się różnimy od zwierząt, że potrafimy okiełznać chuć.
Z perspektywy czasu wiem co było przyczyną i z drugiej strony cieszę się, że do niczego poważnego nie doszło.
Anonim (nie OP): Mnie nigdy nikt nie zdradzał. Myślę że to zależy od faceta. To się czuje który może być do tego zdolny. Jak jakiś cwaniak narcyz to możliwe że będzie zdradzał. Jak jakiś wrażliwy z szacunkiem do ludzi to raczej zdradzać nie będzie.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
Anonim (nie OP): @Blaszczykowski_Robert

Bzdura. Żona może być dla niego nadal atrakcyjna i seksowna, a mimo to będzie odczuwał pociąg do innych kobiet. Pociąg seksualny to nie jest jakiś jednoosobowy fotel na którym może być tylko jedna osoba w danym momencie.


Sam pociąg nie skłania do zdrady. Możesz sobie fapnąć do pamięciówy. Dopiero jak ma ból dupy że żona nie daje tyle on chce to wtedy zdradza. Nikt z nas nie