Wpis z mikrobloga

@tomkom: jak bez testów antydopingowych? Pamiętam mistrzostwa świata strongman (2004? Gdzie ukrainiec Virastiuk wygrał), Pudzian zajął 3 miejsce po czym zdyskwalifowano go za koks.
  • Odpowiedz
@klefonafide faktycznie trochę przesadziłem, ale
on już zszedł z wagą od zakończenia strongman ze 130 na 110kg - więc część tych przyrostów już została przepalona.

Ja po prostu uważam, że jak 20 lat to mięsa pracowało to organizm nie będzie się chciał tak łatwo go pozbyć. Tymbardziej, że on #!$%@? z treningami cały czas.

W sumie nie brałem nigdy sterydów, ale sterydzieze zawsze zapewniają ze po cyklach coś zostaje wiec tak do
  • Odpowiedz
@tomkom: dobre geny + ciągle ćwiczy i tak wygląda, pewnie z biegiem czasu jakiś teść jest dodawany aby się utrzymać (40% wszystkich mężczyzn po 40 roku życia ma niedobór teścia)
  • Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla osoby Pudziana i jego dorobku sportowego w karierze strongman, ale przez ostatni czas oderwało mu się trochę od rzeczywistości.

Najbardziej w pamięć zapadł mi wywiad, w którym powiedział, żeby przez kilkanaście lat spróbować wstawać o 5, pracować do 22 lub 23 i tak na okrągło. Szkdoa tylko, że nie wspomniał o wspomaganiu się wszelkiej maści towarem, który znacząco wpływa na wytrzymałość i, co ważniejsze w przypadku takiego niedoboru
  • Odpowiedz
@tomkom: Widzisz tylko jego, któremu się udało, bo miał zajebistą genetykę i pewnie też farta, a nie widzisz dziesiątek, którzy sobie #!$%@? organizmy koksem, albo nawet umarli od tego. Poza tym tak jak już pisali, teraz z mordy wygląda na 65 lat, a w wieku 20 lat wyglądał na 35 xD
  • Odpowiedz
jak na tym wywiadzie "to by nic nie dało" wykręcało mu ryj, taki był wystrzelony


@monsunz: dziwi cię chłop zajechany świeżo po siłowych zawodach na światowym poziomie w których walczył o 1 miejsce? Ćwiczyłeś kiedyś chociaż gimnastykę korekcyjną xDD?
  • Odpowiedz
@liczy_no_ze_niby_nie: a teścia zaliczasz do sterydów? bo teścia brał tak na 99%, nie wiem czy ty widzisz jego sylwetke, tak ludzie tylko trenujący wcale nie wyglądają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
musiałby mieć jakąś mutacje genetyczną jak te umięśnione krowy
  • Odpowiedz
@rzaden_problem: nie ćwiczyłem, nauczyłem się tylko porobić co nieco na kółkach. Ty poważnie myślisz, że to od wysiłku? Od tego się kładziesz na ziemi i zwijasz, a nie wykręca ci twarz
  • Odpowiedz