Wpis z mikrobloga

@CabalEnjoyer:

dobre geny + ciągle ćwiczy i tak wygląda, pewnie z biegiem czasu jakiś teść jest dodawany aby się utrzymać (40% wszystkich mężczyzn po 40 roku życia ma niedobór teścia)

gościu on wali sterydy pewnie od 16 roku życia, teraz jego kulki są małe jak nie wiem, nie ma szans po takim braniu koksu na odbudowanie naturalnej produkcji, musi walić teścia do końca życia
  • Odpowiedz
@tomkom: a jak to jest ze jakiś chłop całe życie palił paczkę dziennie i wypijał szklankę koniaku dożył 90 a mój sąsiad okaz zdrowia dostał zawału i umarł nie mając nawet 60
Ot predyspozycje organizmu i tyle.
Ale jak popatrzysz na statystyki wśród osób które biorą sterydy w takich dawkach jak Mariuszek to tego typu zabawy mocno podwyższają ryzyko przedwczesnej śmierci.
  • Odpowiedz
@tomkom: gość ma fenomenalną genetykę po prostu oraz doskonale umie korzystać z odpowiedniej ilości środków, które też co ważna - ma na pewno doskonałej jakości.
  • Odpowiedz
Jak oglądałem strongmanów kilkanaście lat temu to zawsze byłem pod wrażeniem jego formy. Na tle reszty zawodników, którzy wydawali się zwyczajnie ulani, Pudzian wyglądał jak kulturysta.
  • Odpowiedz
mając trochę wiedzy jak sie zachowują i mówią ludzie po sterydach, a znam paru i mają dokładnie takie same lagi - nie sądzę, żeby Mariusz kiedykolwiek brał jakieś sterydy


@liczy_no_ze_niby_nie: xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@tomkom: Mam rozwiazanie problemu mega miesni i twarzy 60 latka, rzeby zrobić takie zdjecie bez phoshopa swiatlo musi padać tak by cieniem podreślic kazda zmarszczke. Dlatego miesnie wydaja wielkie jak zmarczki na twarzy
  • Odpowiedz
@Sarza01: Sam mówi na swoich socialach że trening jest z rana a potem wieczorem. Ja myślę że bierze towar cały czas ale już w mniejszych dawkach. Stąd wstawanie o piątej rano i #!$%@? do wieczora, tak jak ktoś wyżej napisał, wątpię że przeciętny Kowalski wytrzymałby w takim trybie więcej niż miesiąc ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@tomkom Schwarzenegger też walił koks pół życia ale sam mówił że to trzeba usiąść na spokojnie i mieć dobry towar na co i Mariusz i Arnold mieli pieniądze. Wygląda na to że wszystko jest dla ludzi ale z mózgiem. Druga sprawa to w sumie Mariusz nie musiał jak kulturyści non stop robić masy zrzucać rzeźbić i się z tym wszystkim #!$%@?ć więc pod tym względem chyba miał łatwiej no i genetycznie musiał
  • Odpowiedz