Wpis z mikrobloga

Od 30 lat widoczny sześciopak bez dnia przerwy i jest przy tym w pełni zdrowy.


@tomkom: wali z głową, dobry towar
A nie chińską metkę od Bułgara.

Bez względu jednak na jego "sukcesy" ostatecznie więcej złego robi niż pożytecznego.
  • Odpowiedz
@tomkom geny mogą pomagać w budowaniu formy ale czasem tez w tolerancji na PEDy zazwyczaj kombinacja pozwala właśnie przez długi czas być w dobrej formie bez zbyt wielu efektów ubocznych jednak zawsze środki te przyspieszają zużycie naszego ciała i następuje akumulacja przez co sam czas życia może się istotnie skrócić
  • Odpowiedz
@szuleer

tomkom: jak ja to zawsze powtarzam: praca i jeszcze raz ciężka praca, trzeba robić swoje i być cierpliwym a cierpliwy i kamień ugotuje


"samo się nic nie zrobi"
  • Odpowiedz
@tomkom mam widoczny od 15. Daj mi jeszcze czas.

Jak trenujesz cały czas regularnie to dobrze wyglądasz. Jak przestajesz to nie wyglądasz i tyle.

Ot cała filozofia. Pudzian cały czas trenuje. 3 treningi w tygodniu i wystarczy. Po latach to nawet 2 na utrzymanie.

Sądzę że sterydów nie bierze odkąd odstawił strongman - a już na pewno nie w takich dawkach. Po takich cyklach jak on był przez lata to to
  • Odpowiedz
jest przy tym w pełni zdrowy.


@tomkom: Tu się nie zgodzę, widząc jego akcję z domem weselnym, wypowiedzi i traktowanie innych uważam że wszystkie te "używki" uszkodziły mu mózg, tak się nie zachowuje człowiek zdrowy
  • Odpowiedz