Wpis z mikrobloga

@juzwos

Wy się z niej śmiejecie ale to na pewno nie jest jej pomysł. Czytałem o takich teoriach związanych z fizyką i światami równoległymi. Jeśli w każdej sekundzie następuje rozwidlenie rzeczywistości na nieskończenie wiele różnych wariantów to wszystko właściwie musi się wydarzyć. Nie wiemy czym do końca jest świadomość więc może w chwili śmierci zawsze "przeskakuje" ona do wariantu w którym np przeżyliśmy wypadek i mamy poczucie ciągłości. Możemy widzieć że inni
  • Odpowiedz
@simplequestion: To nie "teorie" tylko właśnie półtrzeźwe gdybania i chłopskorozumizm kwantowy. Nawet nie "hipotezy", bo żeby coś było chociaż hipotezą to musi spełniać szereg kryteriów, np. weryfikowalność i falsyfikowalność - w skrócie, musisz być w stanie zaproponować eksperyment, który pomysł potwierdzi, ale też taki, który go obali (jeśli ten drugi się nie uda to super, ale musisz być w stanie go przeprowadzić). A czym jest "teoria" to już czytelnik sobie znajdzie
  • Odpowiedz
@simplequestion: Przecież to jest stek bzdur a nie teoria :V Ale zakładając, że jest coś takiego to znaczy, że np. gdy podczas choroby organizm już nie da rady, albo spadł komuś na cymbał 90tonowy głaz to umiera w nieskończoność?
  • Odpowiedz
@PanHeniek45

Jeśli widzisz że komuś spadł to on dla ciebie uniera i nie ma go już w twoim życiu. Ale z jego perspektywy głaz spadł metr obok i nawet nie wie że w milionach innych wszechświatów umarł. Być może ty dziś spadłeś z schodów w milionach innych wszechświatów ale żyjesz w tym którym to się nie wydarzyło bo po prostu nie masz innej możliwości.

Potraktuj to jako umysłową zabawę a nie powazna
  • Odpowiedz
@juzwos o #!$%@?. Znam klientkę z tindera z przed lat. Na imię ma Patrycja. Niezłe cyce. Tam niezłe w domu było fortepian mieli. Ale pod kopuła miała #!$%@? jak 150.

Ona nawet do Batorego chyba chodziła. XD albo coś mi się #!$%@?. Tak czy siak. No #!$%@? mocna szampaniara.
  • Odpowiedz
@juzwos: Halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla taka sytuacja. Najczęściej to chema mnie interesuje, nie podoba mi się. I jeszcze mistyfikacja.
  • Odpowiedz
wziął Lamborghini, wjechał w Holandii z zawrotną prędkością w betonowy mur - samochód do likwidacji, jednak on nawet nie miał zadrapania

@juzwos: Tak było, to ja byłem tym lambordżini.
  • Odpowiedz
: Jak ktoś jest tak tępy żeby w coś takiego wierzyć, to trzeba go #!$%@?


@sierramikebravo: jesteś społecznie zdegenerowany, wykorzystanie cudzej naiwności, kiepskiej sytuacji czy nawet głupoty nigdy nie powinno być pochwalane przez zdrowe społeczeństwo. Pamiętaj, że dziś jesteś ten "mądry" a za kilka lat będziesz stary, może schorowany i nie będziesz nadążał i staniesz na końcu tego łańcucha pokarmowego. Piramidy finansowe, garnki za miliony i plastry wyciągające toksyny to ten
  • Odpowiedz