Wpis z mikrobloga

@dziobnij2: Ja mam 25 i też nie zagadałem i nie miałem aplikacji. Po co miałbym to zrobić, skoro i tak wiem, że osoby takiej jak ja żadna dziewczyna nie chce? One chcą przystojnego, zabawnego gościa z dynamicznym życiem, a nie cichego autystę. To po prostu bez sensu
  • Odpowiedz
@dziobnij2: nie zagadałeś, ale rozmawiać rozmawiałeś? To dawaj w to lato nadrób. W najgorszym przypadku będziesz przynajmniej mówić, że to i tak by nic nie dało, bo spróbowałeś.
  • Odpowiedz
W najgorszym przypadku będziesz przynajmniej mówić, że to i tak by nic nie dało, bo spróbowałeś.


@rekkin: wcale nie. W najgorszym przypadku będzie wspominał ten moment ze łzami w oczach każdej nocy. Dla osoby która nigdy nie zagadała to nie jest drobnostka tylko coś co sprawi że straci resztki poczucia własnej wartości. Nie ma opcji żeby ktoś kto nigdy nie zagadał okazał się skuteczny w tym. Złamie mu się głos w
  • Odpowiedz
Idź i udzielaj swoich głupich rad innym normikom.

@gustowny_dzikus: ( _) żeby jakaś zielonka (tagowa), co na tagu sie nawet nie udziela rzucała takie oszczerstwa...
Nikt kto mnie zna IRL nie nazwałby mnie normikiem. Ale w konkursie na największego przegrywa na tagu brać udziału nie będę.
Mogę się zgodzić co najwyżej do tego, że w zależności od stanu OP-a te rady możnaby uznać za głupie.

JEŻELI OP
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Ja też nigdy nie zagadałem bo po pierwsze nie byłbym w stanie niczego z siebie wydusić w takiej sytuacji, a po drugie byłoby to kompletnie bez sensu w moim przypadku. Dla bab jestem niczym chodzące gófno lub ludzki śmieć (co też niestety jest zgodne ze stanem faktycznym). Po takich jak ja co najwyżej przyjeżdża śmieciarka. O podrywie to nawet nie mam prawa marzyć( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@gustowny_dzikus Kompletnie nic sie zlego nie stanie. Wiekszosc ludzi majacych >20 lat, szczegolnie kobiet, wolaloby tydzien nie jesc niz sprawic przykrosc obcemu czlowiekowi
  • Odpowiedz