Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Scenka, rozmowa pewna:
Matka mojej dziewczyny: Wydałeś 35zł na obiad (na wagę), tam miałbyś obiad za 20zł...
Ja: Ja się tym nie przejmuję, zarabiam tyle, że za 0,5h zapominam ile wydałem (20k miesięcznie)
Matka dziewczyny: O i widzisz, to dopiero mieć dobrze takiego męża...
Dziewczyna: I co z tego skoro nawet cheeseburgera z Mcdonald's nie kupi...
Ja: Ja gardzę takiego rodzaju żywnością i nie jem.

Powstrzymałem się od odpowiedzi, że lepiej mieć gołodupca który kupi chesseburgera. A już takowego miała i nie muszę mówić jak to się skończyło na dłuższą metę. No ale u kobiet chyba wyciąganie wniosków oraz logiczne myślenie to tak... średnio funkcjonuje. Gołodupiec naobiecuje wszystko kobiecie i to co dziwne - on ma większe szanse niż taki bogacz który nie wydaje pieniędzy na byle co. Dlatego chyba dziewczyna niebawem ode mnie sama odejdzie na poczet faceta który jej wszystko obieca a potem będzie płacił alimenty bo jak pojawi się wpadka to odejdzie ;)

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #takasytuacja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 107
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja wiem, co op planuje. Jeszcze kilka takich prowokacji i wqsze bohatyrstwo wskrzesi losowe z 89 dzieci mordowanych rocznie przez rodziców.
Ziomuś, pisz o napojach słodzonych cukrem, to może któś widząc przemoc zareaguje.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Mortifer: ale gdzie iść do psychiatry? Bo ja do Kościoła chodzę a jak tam chodzę to chyba jest wszystko ok, bo ksiądz na spowiedzi mówi, że jestem Barankiem Bożym czyli kimś. A jak chodzę do Kościoła to mogę być święty!
A do psychiatry to mi rodzina mówi żebym nie szedł bo jestem zdrowy psychicznie. Tak samo dziewczyna oraz znajomi. Co robić?

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 9
Anonim (nie OP): Co za schizol, już przestań się pogrążać bardziej bo ludzie na górze mają rację.
Nieleczony autyzm, snobizm, problemy z wartościami.
Żadna laska z takim przemądrzałym schizoidem nie wytrzyma, bo jak jedna różowa na górze napisała, wolą iść z sympatycznym biedakiem z urokiem osobistym i błyskiem oku do Maka niż do wykwitnej restauracji z takim tobą. A dziewczyna albo ucieknie, albo strzeli sobie z tobą dziecko dla kasy (
  • Odpowiedz
  • 3
@mirko_anonim smutne w sumie. dla Ciebie jedyną wartością sa pieniądze. dziewczyna Twoja tez pewnie tylko hajs ma w głowie, bo czym innym mógłbyś ją przyciągnąć? I tak się kręci Twoje koło #!$%@?. zrewiduj swoją definicję bogactwa, bo zarabiasz zaledwie tyle, co robol na zachodzie europy
  • Odpowiedz