Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Scenka, rozmowa pewna:
Matka mojej dziewczyny: Wydałeś 35zł na obiad (na wagę), tam miałbyś obiad za 20zł...
Ja: Ja się tym nie przejmuję, zarabiam tyle, że za 0,5h zapominam ile wydałem (20k miesięcznie)
Matka dziewczyny: O i widzisz, to dopiero mieć dobrze takiego męża...
Dziewczyna: I co z tego skoro nawet cheeseburgera z Mcdonald's nie kupi...
Ja: Ja gardzę takiego rodzaju żywnością i nie jem.

Powstrzymałem się od odpowiedzi, że lepiej mieć gołodupca który kupi chesseburgera. A już takowego miała i nie muszę mówić jak to się skończyło na dłuższą metę. No ale u kobiet chyba wyciąganie wniosków oraz logiczne myślenie to tak... średnio funkcjonuje. Gołodupiec naobiecuje wszystko kobiecie i to co dziwne - on ma większe szanse niż taki bogacz który nie wydaje pieniędzy na byle co. Dlatego chyba dziewczyna niebawem ode mnie sama odejdzie na poczet faceta który jej wszystko obieca a potem będzie płacił alimenty bo jak pojawi się wpadka to odejdzie ;)

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #takasytuacja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 107
  • Odpowiedz
@mirko_anonim XD to teraz postaw się w odwrotnej sytuacji, że kobitka chodzi z tobą do łóżka, ale berła ci nie wypoleruje, bo "brzydzi się taką czynnością" xD chyba związek polega na tym aby w miarę możliwości się uszczęśliwiać i sprawiać sobie przyjemności. Jak kobitka ma ochotę #!$%@?ć maka to niech se #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Z twojego wpisu bije jedno, uwazasz sie za lepszego ze wzgledu na to ile zarabiasz i wszystko/wszsytkich traktujesz przez pryzmat pieniedzy.

Widac to najbardziej w ostatnim akapicie, gdzie piszesz o golodupcach, poprzednich chlopaku ktory byl golodupcem, zeby w pewnym momencie wyskoczyc ze slowem "bogacz" chyba w swoim wlasnym kierunku.

Matka ci pocisnela w delikatny sposob, a ty nawet tego nie zauwazyles, bo polechatala twoje ego, bo ty ZARABIASZ.

Z takim
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): >cheesburger porownany do narkotykow xDDDDDDD

@GruszkaZembuszka: to że jesteś tego nie świadomy, nie oznacza, że masz rację.

"Violetta Kulik: Wspomniała Pani m.in. o silnym głodzie oraz braku kontroli nad ilością spożywanego pokarmu. Czy uzależnienie od jedzenia ma podobne objawy co inne uzależnienia? Schemat uzależnienia jest ten sam czy zupełnie inny?

Dr Edyta Charzyńska, prof. UŚ: Możemy powiedzieć, że schemat uzależnienia od jedzenia jest podobny jak w przypadku
  • Odpowiedz