Wpis z mikrobloga

  • 1
@NaglyAtakGlazurnika

Więc skoro ludzie mając do wyboru jagodzianki za 5zł w spar, 6-7 w hert, 19 w chlebotece wolą dać 30zł w GiGi - to czemu nie korzystać?


jak najbardziej zgadzam się. Zrobili mit jakiejś kosmicznej jakosci premium odbiegajacej od innych cukierni o niebo i koszą na tym ludzi.

Mój post nie ma tam jak widzisz dołączonego komentarza "27.50?! ja bym zrobił za 15.65zł, prosze natychmiast obnizyć cenę" tylko informacja o absurdalnie
niektórzy traktują GiGi jakby to było miejsce do pokazania się i dorabiają do tego gastro ideologię.

@Darth_Gohan: TAK. TAK!
W #!$%@? ludzi jest tak #!$%@? pod względem własnej wartości, że za wszelką cenę próbują zamanifestować że ją mają. W ten sposób byle produkt użytkowy jak komputr, worek ze skóry, kawa czy jagodzianka przestaje mieć dla nich wyłącznie cechy użytkowe, zyskuje dla nich wartość reklamową.

Więc skoro chcą przepłacać, to czemu z
żeby ta bułka była tyle razy lepsza od tej chociazby z tej Chleboteki? Dla mnie nie.


@Darth_Gohan: dla mnie tak. Wątek powtarza się co roku. W zeszłym przetestowałem kilka jagodzianek "premium" i żadna nawet nie zbliżała się do gigi. Cena może i #!$%@? ale konkurencji na tym poziomie nie ma
@Beszczebelny: póki debile kupują to trzeba doić. To jest po prostu inna forma biura podróży, które sprzedaje to samo, co możesz zarezerwować sam w cenie x3 czy naciągania cyklistów z brzuchem na sprzęt dla zawodowców xD

I ja to szanuję. Jazda z frajerami xD
GiGi jest dla ludzi co chcą jeść dobrze. Jak chcecie tanio to obok jest hert i spar. No ale jak się ma kubki smakowe wypalone od fajek i wódy to się nie czuje różnicy.


@NaglyAtakGlazurnika: i to jest przykład frajera, o którym pisałem wyżej. Trzeba znaleźć niszę idiotów i się w nią wbić. W tym przypadku to ludzie, którzy chcą się pochwalić, że jedzą drogie rzeczy i poczuć się przez to
GiGi jest dla ludzi co chcą jeść dobrze. Jak chcecie tanio to obok jest hert i spar. No ale jak się ma kubki smakowe wypalone od fajek i wódy to się nie czuje różnicy.


@NaglyAtakGlazurnika: tak #!$%@? i dlatego 200 gram produktu kosztuje prawie 30 zł xD drożej niż mięso. Tam jest marży #!$%@? z 700%. A ludzie się dają ruchać, jakby nikt tego nie kupował za te cenę to gwarantuję
@Beszczebelny: ogladam ten tred i jem wlasnorobione jagodzianki, majac w zamrazalniku 8kg jagod ( ͡° ͜ʖ ͡°). Powiem tak: generalnie uwazam gigi za zajebista piekarnie, nie raz zostawilem tam hajs na sniadanie, ale wydaje mi sie, ze racja jest tu gdzie opinia, ze Gigi odlatuje z cenami, ale to nic nie zmienia i kolejki jak byly tak sa