Wpis z mikrobloga

  • 0
@wicherq szczerze mówiąc jakbym sama miała czytać czyhać pracę naukową to wolałabym sięgnąć po coś takiego niż o kolejną pracę o kredytach hipotecznych lub wiborach
  • Odpowiedz
  • 0
@wicherq wiem, że to nie jest ambitne, jest to droga na skróty, ale nie zależy mi na tym. Chcę po prostu napisać tą pracę, skończyć studia i mieć z tym święty spokój
  • Odpowiedz
@Britney16: A skąd ja wiem, czy ty możesz napisać taką magisterkę, ty? A skąd ja mam to wiedzieć, #!$%@?? Słowo honoru, że ja nie wiem. Wiesz z jakich powodów. Przyjechały normalne chłopy z polibudy, powiedzieli mi co jest pięć i odbiłem, tak? Zrobiłem w tym może 2 czy 3 prace magisterskie. Słowo honoru, że ja nie wiem
  • Odpowiedz
Myślicie, że jak pisałam analizę finansową dino s.a. Na licencjacie to mogę napisać na magisterce analizę finansową innej spółki? Myslam o fame mma brzmi spoko i całkiem przyjemnie


Myślicie, że jak pisałam analizę finansową Dino S.A. na licencjacie, to mogę napisać na magisterce analizę finansową innej spółki? Myślałam o Fame MMA - brzmi spoko i całkiem przyjemnie.

@Britney16: Magister, która nie umie pisać w ojczystym języku na poziomie podstawowym -
StaryWedrowiec - >Myślicie, że jak pisałam analizę finansową dino s.a. Na licencjacie...

źródło: szkola_podstawowa

Pobierz
  • Odpowiedz
takich właśnie kształcą teraz magistrów te wszystkie kolegia #!$%@? i inne kasztanowe szkoły o profilu leśnego zbierania grzybów.


@Malgorzatabezrak: Mówię o poziomie szkoły podstawowej, gdzie do magisterki jest jeszcze szkoła średnia, a dopiero po niej studia.

Sam nie umiałem poprawnie pisać, ale kiedy w wieku ponad 30 lat zauważyłem to, zacząłem się dokształcać, bo wiedza leży na ulicy, a w zasadzie w internecie, za darmo.

Bycie magistrem czy ogólnie osobą
  • Odpowiedz