Wpis z mikrobloga

Na Kanarach jest duży problem z homoseksualizmem. Tak na oko 50% nastolatków to geje. Noszą kolczyki, jakieś obrączki na łapie, specyficzne fryzury dla tego środowiska, publicznie okazują sobie uczucia i całują się usta-usta. Jechałem autobusem i tam 90% to geje. Każde miasteczko ma plac LGBT, na ratuszach obok flagi hiszpańskiej, kanaryjskiej i unijnej wisi flaga tęczowa, ławki i murale w kolorach flagi LGBT. Niech ktoś mi powie, że to tylko i wyłącznie genetyka, a nie wpływ otoczenia, wybór i styl życia.

Trzeba z tym walczyć, ale jak wygrać z potężną machiną medialną, gdzie promuje się takie treści?

#homoseksualizm #lgbt #teczowepaski #hiszpania #teneryfa #spoleczenstwo
  • 12
@SendMeAnAngel

Tak na oko 50% nastolatków to geje. fryzury dla tego środowiska, publicznie okazują sobie uczucia i całują się usta-usta. Jechałem autobusem i tam 90% to geje. Każde miasteczko ma plac LGBT, na ratuszach obok flagi hiszpańskiej, kanaryjskiej i unijnej wisi flaga tęczowa, ławki i murale w kolorach flagi LGBT.

Na Kanarach jest duży problem z homoseksualizmem. Tak na oko 50% nastolatków to geje. Noszą kolczyki, jakieś obrączki na łapie, specyficzne fryzury
Tak na oko 50% nastolatków to geje. Noszą kolczyki, jakieś obrączki na łapie, specyficzne fryzury dla tego środowiska, publicznie okazują sobie uczucia i całują się usta-usta. Jechałem autobusem i tam 90% to geje. Każde miasteczko ma plac LGBT, na ratuszach obok flagi hiszpańskiej, kanaryjskiej i unijnej wisi flaga tęczowa, ławki i murale w kolorach flagi LGBT

@SendMeAnAngel: Gdzie wady?
Tak na oko 50% nastolatków to geje. Noszą kolczyki, jakieś obrączki na łapie, specyficzne fryzury dla tego środowiska, publicznie okazują sobie uczucia i całują się usta-usta.


@SendMeAnAngel: Przecież całowanie się na powitanie to normalne dla ich kultury. Kolczyki i ozdoby dla młodych - tak samo. Wow polaczek pojechał zagranicę i dostał szoku kulturowego xD
@SendMeAnAngel: facet noszący biżuterie, obcisłe stroje, chodzący i mówiący w kobiecym stylu, a nawet dający całusa innemu facetowi to jeszcze nie jest dowód że jest gejem...
Może być metroseksualny, biseksualny, może to być nowa moda, która z czasem minie.
W niektórych krajach i w niektórych czasach, mężczyźni na przywitanie dawali całusa np. w policzek drugiemu facetowi i nie oznaczało to nic o ich rzekomym homoseksualizmie.
Ogrom kobiet całuje się, nawet rodzina
@SendMeAnAngel:

Na Kanarach jest duży problem z homoseksualizmem.


Problem? To ty nie wiesz, że Kanary są...no dosyć popularnym miejscem turystycznym xDD? Od lat reklamują się jako przyjazne społeczności LGBT, wpisz sobie w internet. I geje jeżdżą tam masowo. To byli chętnie zapraszani turyści, a nie mieszkańcy. Pozbycie się tego "problemu" doprowadziłoby do zmniejszenia wpływów z turystyki (a z niej utrzymują się mieszkańcy) o jakąś połowę.

Według danych z Wikipedii, w 2017