Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niedawno wrzuciłem post https://wykop.pl/wpis/71942199/obserwuj-mirkoanonim-rodzice-powiedzieli-mi-ze-nig
I oto znalazły się komentarze, i właśnie przez takich ludzi boję się iść do roboty. Ot wsparcie społeczne. Jak tu nie mieć myśli samobójczych? Idziesz do pracy, dowiadują się że nigdzie nie pracowałeś i zaczynają się takie właśnie epitety. Nie dość że musisz się zmagać z własną psychiką, to ludzie nie dość że nie pomagają to przybijają ci gwoździe do trumny. Hipokryzja jak u moich rodziców, pracuj zrób coś ze sobą, ale jednocześnie dowalimy ci kolejnych traum, i najlepiej żebyś nie pracował z nami, dlatego mobbing i przerzucanie w nieskończoność do innej roboty, na pewno coś sobie znajedziesz tylko nie tu.
'30 lat na karku a brzmi jak post nastolatka, ludzie co z wami nie tak?'
'później wyrastają takie niemoty'
'OP zatrzymał się w rozwoju emocjonalnym i społecznym na poziomie nastolatka'
#psychologia #socjologia #pracbaza #depresja #samobojstwo #psychiatria



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 28
@eldoradek: I to jest bardzo smutne. Takie trzymanie się pazurami negatywu rzeczywistości tylko oddala opa od konstruktywnych rozwiązań i utrwala złowrogi obraz świata i innych ludzi.
Tak poza konkursem, jak tam twoja terapia Eldo, pamiętam, że obserwowałem twoje postępy, ale miałem dłuższą przerwę od wykopu. Jak nie chcesz tu możesz skrobnąć coś na pw.
@HAL__9000: Po co odpisujesz trollowi? On całe dnie siedzi na wykopie i w tych anonimowych obraża ludzi. I to jeszcze z takimi januszowymi tekstami, że ręce opadają. Podejrzewam, że pierwsza lepsza trudniejsza sytuacja w życiu będzie u niego to mu zmięknie faja przy takim nastawieniu do ludzi. No chyba, że już tak miał i teraz wylewa swoje frustracje w taki sposób. Taki to bohater, że jak ja mu docinki napisałem do
@mirko_anonim: Niby były tak jakieś pozytywne komentarze, ale jeden był od osoby co też się kiedyś poradziłem i się okazało po zweryfikowaniu faktów, że to co gada to są takie kocopoły, że ręce opadają. Także najlepsze co można to olać tutaj szukania pomocy, bo nie dość, że ludzie wyzywają, to dają szkodliwe rady.
Anonim (nie OP): Nie mam tu konta, a jedynie przeglądam dla... w sumie sam nie wiem czemu, ale jedno Ci powiem Wykop to ściek, jeszcze się tego nie nauczyłeś? Rób swoje, uwierz mi zdaję sobie doskonale sprawę z uczucia, jakie towarzyszy Ci z powodu ocen/stygmatyzacji ze strony jerzyków (przyjmijmy to za delikatny eufemizm słowa na k), ale jednocześnie rób swoje; dalej Ci będzie towarzyszył lęk, wstyd, natłok miliona myśli , ale