Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Rodzice powiedzieli mi że nigdzie mnie nie będą chcieli i nigdzie sobie nie poradzę, a jednocześnie narzekają że nic nie robię. Matka powiedziała że nawet jakbym znalazł pracę np. w de to mam jej robić przelew minimum 1000 euro bo tak każdy syn robi że matce pomaga. Od wielu lat myśli samobójcze, przepracowane 2 miesiące a wiek to 30 lat.
#depresja #terapia #psychiatria #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Żeby odwzajemnić pomoc jaką rodzice włożyli w wychowanie dziecka to najpierw muszą pokazać, że dobrze wychowali swoje dziecko. Ich postawa wobec ciebie pokazuje, że to oni #!$%@? na całej linii i przerzucają winę na ciebie.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): Pewnie masz fobię społeczną. Ciężko takiej osobie znaleźć pracę i ją utrzymać. Nawet na produkcji czy magazynie wymagają przebojowości. Osoba która się nie integruje, mało mówi jest zaraz obgadana. Dziwią mnie te komentarze wyżej. Oto ci tolerancyjni pomocni Polacy... A potem się dziwić że tyle samobójstw...


·
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): Do tych ludzi zapewne nie dociera fakt, że w robocie mają dupochron ze strony innych ludzi, bo akurat jego zachowania i wygląd są tolerowane, nie rozumie że również ma kruchą psychę i bez tego dupochronu poleciał by z płaczem do domu, a teraz niby taki silny i wyzywa od niemot. Nie rozumie taki sprdon że te zachowania i wygląd są niemożliwe do kontrolowania i zostały nam wgrane
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): Jakby ktoś szukał dowodów to te plusy pod #!$%@? komentarzem mówią w jakiej rzeczywistości żyjemy, jak społeczeństwo nas traktuje, i jak bardzo w naszym przypadku to zamknięte koło. Idziesz próbujesz, pracujesz, wytrzymujesz max miesiąc i jesteś tak zgnojony że twoja psychika nie wytrzymuje, jak na lekach i działają to może to wytrzymasz. Ludzie to barbarzyńcy, po prostu zwierzęta jak szympansy... z bardziej wyrafinowanym aparatem poznawczym do większego
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Diagnoza avpd to jeszcze nie koniec świata. Mam nadzieję że podjąłeś leczenie, bo da się wypracować satysfakcjonujacy poziom funkcjonowania społecznego. Może nie będziesz duszą towarzystwa, ale utrzymanie kilku bliskich relacji jest osiągalne.
Z tego co piszesz, a przede wszystkim jak piszesz, przebija dużo frustracji, zniechęcenia i wściekłości. W takim stanie ludzie będą cię unikać, bo raczej niewiele osób będzie chciało nawiązać kontakt i ryzykować, że oberwą niechcący po łapach. Ludzie
  • Odpowiedz