Wpis z mikrobloga

@vulfpeck: trzeba by sprawdzic, czy bank rownie ochoczo zamykaja konta wszystkim ktorzy spadaja ponizej tego progu

i inne banki odmowily zalozenia konta, nie wiem czy aplikowal na konta dla ktorych nie spelnia wymagan, ale watpie
Mysle, ze byly to normalne konta biznesowe i odmawiano mu z innych powodow, jakich? nie wiem, choc sie domyslam

Sam fakt ze nie zaprzeczyl ze spadl ponizej jakiegos progu w banku w ktorym zamkneli mu konto
Wkurza mnie, że konserwy tak pieją o rzetelności, a z góry zakładają nieprawdopodobne tezy bez dowodów, tak jak tutaj - banki miałyby odmawiać z powodów politycznych założenia konta Farage'owi


@johny-kalesonny: Mnie wkurza, ze lewicujacy nie widza takich rzeczy po tym co sie dzialo w covidzie i jak wolnosc slowa i prawda byly gwalcone.
Wtedy to tez byl nieprawdopodobny spisek, ale jednak okazal sie prawda

Wcale nie ma cancel culture, to tez
I chyba pierwszy raz ktos na tym portalu nazwal mnie prawakiem/konserwa. To chyba pokazuje ze wahadlo mocno za mocno wychylilo sie w lewo


@151346136: Nigdzie się nie wychyliło. Tacy quasi-centryści zwykle okazują się zwykłymi prawakami. Cancel culture, spiski covidowe - to jest pieśń trumpowców i alt-rightów. I w dodatku tutaj te tezy nie stoją za jakimś rzetelnym researchem, tylko są puszczane w publikę bez niczego. Creme de la creme demagogii
Sławcio broni Farage'a xD komedia


@Jariii: a to właśnie konfiarze nie ekscytowali się tak faragem i jego postulatami wyjścia UE po czym sami konfiarze zaczęli srać się o brexit żeby zrobić u nas coś takiego? xDD Temat nagle ucichł gdy Farage spi3rdolił jak szczur gdy Brexit zaczął być ogromnym problemem.