Wpis z mikrobloga

@LudzieToDebile: więc zapewne, nie o tobie mowa, ale mowa o opłaconych zielonkach, które pracują na naszym wykopie.

@revoolution: Nie mam nic przeciw ludziom jak wy, głosujcie w wierzcie w co chcecie, to nie jest moja sprawa. Ale opłacanie zielonek, to manipulacja głosami.
@Orlenc: Strasznie nie podoba mi się wykop obecnie, nie wiem już co jest co.
To znalezisko np.: https://wykop.pl/link/7146051/piatek-o-kaczynskim-w-90-proc-kopiuje-to-co-wczesniej-zrobil-putin

Pomijając już fakt, że pewnie nikt tego nie obejrzał ze względu na długość, skąd tyle pisiorów w komentarzach, i skąd mają tyle plusów, a te anty-pis tyle minusów? Jeszcze niedawno coś takiego by nie miało racji bytu.
I żeby nie było, podobne sytuacje były już np. z Tuskiem czy Konfą w roli głównej.
@Orlenc: To te same konta co po początku kryzysu na granicy pl-by piały jak to PIS łamie prawa człowieka. Po wybuchu wojny na Ukrainie nagle kompletnie umilkły i zaczeło się, że PiS wpuszcza imigrantów na znaleziskach imigranckich na wykopie (narracja wcześniej nieobecna, mimo że PIS rządził parę lat).
Ruscy zaczęli forsować tą narrację bo ewentualne obostrzenia imigracji dotkną Ukraińców w państwie, które ma problem z dzietnością (sposób demograficzny by zaszkodzić Polsce),
empty_silence - @Orlenc: To te same konta co po początku kryzysu na granicy pl-by pia...

źródło: konfiarzdziałalność

Pobierz