Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich tych co drą łacha z #opener że to upadek obyczajów i że młodzi strasznie się szmacą to popytajcie rodziców jakie były melanże 20 lat temu czy jeszcze wcześniej. Po prostu wtedy nie było smartfonów xD

Mój wykładowca który wchodzi w wiek emerytalny na studiach pokazał raz nam czarno-białe foty z domówki gdzie jedna dziewczyna była ubrana tylko w pęto kiełbasy. I spuentował to tekstem, że młodzi teraz na domówkach się bawić nie potrafią.

#aferalodowa
andbatros - Dla wszystkich tych co drą łacha z #opener że to upadek obyczajów i że mł...
  • 29
  • Odpowiedz
@andbatros: o tym samym pomyślałem. Uj wie ilu Mirków spłodzono na festiwalu w Jarocinie na przykład. Trudno by było w niektórych przypadkach ustalić kto ojcem jest bez badań genetycznych o oni oburzeni lodzikiem xD
  • Odpowiedz
@andbatros: nie chcę wiedzieć jak moi starzy się bawili na jakiś dancingach, albo babcia z dziadkiem co robili w stodole, a tu afera bo baba #!$%@? chłopa do buzi włożyła, śmiechu warte xD
  • Odpowiedz
  • 60
Ale teorie z dupy xD


@Davidozz: No to było w żarcie napisane. Przecież wiadomo, że na demografię się składa tysiące różnych czynników i nie można tego spłycić do zakrapianych festiwali
  • Odpowiedz
Mój wykładowca który wchodzi w wiek emerytalny na studiach pokazał raz nam czarno-białe foty z domówki gdzie jedna dziewczyna była ubrana tylko w pęto kiełbasy. I spuentował to tekstem, że młodzi teraz na domówkach się bawić nie potrafią.


@andbatros: mi dziekan opowiadał, ze po gzymsie na 4 pietrze do panny przechodził, bo nie mozna było zostac w akademiku na noc. Skończyłem studnia kilkanaście lat temu :)
  • Odpowiedz
Po prostu wtedy nie było smartfonów xD


No i dlatego wtedy taka zabawa nie była szkodliwa tak bardzo dla głównego bohatera bo zdjęcie po 5 minutach nie było oglądane przez kilkaset tysięcy ludzi na twitterze.
  • Odpowiedz
@andbatros: serio ludzie myślą że jest upadek obyczajowy? Niech spytają znajomych swoich starych albo jeszcze lepiej swoich dziadków, jak kiedyś się bawili. Mi sąsiad lat 80 naopowiadal jak się jeździło na imprezy do wsi obok, to po tym uważam że już takich wariatów nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@andbatros: Wtedy były najlepsze imprezy. Muza z kasety #!$%@?ła, zero komórek i aparatów, jak ktoś się #!$%@?ł i coś #!$%@?ł, to wiedzieli o tym tylko świadkowie. Wszyscy wyluzowani i każdy był sobą, a nie jak teraz każdy sztywny, bo jeszcze ktoś go nagra i wrzuci do internetu albo roześle po znajomych... Eh te czasy już nie wrócą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najlepiej to by było organizować imprezki
Chosen_Fox - @andbatros: Wtedy były najlepsze imprezy. Muza z kasety #!$%@?ła, zero k...
  • Odpowiedz
popytajcie rodziców jakie były melanże 20 lat temu czy jeszcze wcześniej.


@andbatros: #!$%@?, 10 lat temu lałem whiskey prosto z butli po gołych cycach panny do mordy kumpla, sam tańcząc na stole xD
I nie na domówce czy w jakiejś fotobudce tylko w samym środku imprezy w całkiem dużym klubie xD

Afera? brak
  • Odpowiedz
@andbatros: ja nieraz słyszałem opowieści np. o Jarocinie jakie to były melanże już od dworca. Koleżka w pracy (rocznik ok. '70) opowiadał kiedyś że spał codziennie w innym namiocie pukając inną Juliannę xD
  • Odpowiedz