Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich tych co drą łacha z #opener że to upadek obyczajów i że młodzi strasznie się szmacą to popytajcie rodziców jakie były melanże 20 lat temu czy jeszcze wcześniej. Po prostu wtedy nie było smartfonów xD

Mój wykładowca który wchodzi w wiek emerytalny na studiach pokazał raz nam czarno-białe foty z domówki gdzie jedna dziewczyna była ubrana tylko w pęto kiełbasy. I spuentował to tekstem, że młodzi teraz na domówkach się bawić nie potrafią.

#aferalodowa
  • 27
Mój wykładowca który wchodzi w wiek emerytalny na studiach pokazał raz nam czarno-białe foty z domówki gdzie jedna dziewczyna była ubrana tylko w pęto kiełbasy. I spuentował to tekstem, że młodzi teraz na domówkach się bawić nie potrafią.


@andbatros: mi dziekan opowiadał, ze po gzymsie na 4 pietrze do panny przechodził, bo nie mozna było zostac w akademiku na noc. Skończyłem studnia kilkanaście lat temu :)
Po prostu wtedy nie było smartfonów xD


No i dlatego wtedy taka zabawa nie była szkodliwa tak bardzo dla głównego bohatera bo zdjęcie po 5 minutach nie było oglądane przez kilkaset tysięcy ludzi na twitterze.
@andbatros: Wtedy były najlepsze imprezy. Muza z kasety #!$%@?ła, zero komórek i aparatów, jak ktoś się #!$%@?ł i coś #!$%@?ł, to wiedzieli o tym tylko świadkowie. Wszyscy wyluzowani i każdy był sobą, a nie jak teraz każdy sztywny, bo jeszcze ktoś go nagra i wrzuci do internetu albo roześle po znajomych... Eh te czasy już nie wrócą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najlepiej to by było organizować imprezki
popytajcie rodziców jakie były melanże 20 lat temu czy jeszcze wcześniej.


@andbatros: #!$%@?, 10 lat temu lałem whiskey prosto z butli po gołych cycach panny do mordy kumpla, sam tańcząc na stole xD
I nie na domówce czy w jakiejś fotobudce tylko w samym środku imprezy w całkiem dużym klubie xD

Afera? brak
@andbatros: ja nieraz słyszałem opowieści np. o Jarocinie jakie to były melanże już od dworca. Koleżka w pracy (rocznik ok. '70) opowiadał kiedyś że spał codziennie w innym namiocie pukając inną Juliannę xD