Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kolejne takie samo pytanie do ekspertów w stylu jak zacząć. Czy znalezienie trenera na kilka spotkań (#lodz here więc może jest jakiś ekspert lub większym stażem Mirek chętny pomóc, kwestia dogadania) żeby pokazał podstawowe ćwiczenia ma sens i jest wykonalne?

Kontaktowałem się z kilkoma ale część olała (a wystarczyło napisać że nie mają miejsc lub coś), kilku odpisało że taka jednorazowa sprawa będzie droższa niż stała współpraca, bo zaraz odejdę, ktoś napisał że się nie zajmuje takimi przypadkami, bo on przygotowuje pod zawody (mimo, że ciągle się ogłaszał jako ten do pomocy początkującym)

Gdzie szukać w takim razie? Są jakieś konkretne strony z takimi ogłoszeniami. Jakieś olx i szukać ludzi bez zasięgów czy kogoś od razu po kursie? Na fb co drugi profil brzmi jak ten najlepszy, a trafić na kogoś zaangażowanego i z wiedzą jest zwyczajnie trudne. #mirkokoksy #mikrokosky #trenerpersonalny #silownia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Leniek faktycznie, w poprzedniej wersji była możliwość pisania do autorów, jeśli nie chcesz podawać w komentarzu, to jutro bym się odezwał jakoś do ciebie w tej sprawie. Myślałem, że przerwa od wykopu będzie dłuższa ale chciałbym ruszyć w tym temacie w końcu :)
@kuncfot rozumiem że nie będą robić problemów jakbym poszedł i chciał żeby mi pomogli? Czy to będzie na zasadzie „nie mam czasu, chyba że
@mirko_anonim: powinien skorygować źle wykonywane ćwiczenia. Poszukaj jakiejś strony www sieciowej siłki, gdzie będzie regulamin, tam powinien być taki zapis.
W osiedlowych siłkach będzie to samo, tyle że nikt nie bawi się w wielostronicowe regulaminy.