Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@_________________________________: mogą ale nie muszą, bo właściwie nie udowodniono by jakkolwiek pomagały. Z drugiej strony otwarte rany = łatwe zakażenie. Więc ja bym raczje powiedział że taki bański są bardzo szkodliwe i niebezpieczne i nic nie pomagają. Zwykłe lekkie bański jedyne co robią to potwierdzają głupotę osoby na której są robione. Więc jak test diagnostyczny na glupotę są dosyć dobre, 100% skuteczności, ale leczniczo - nic nie dają.
@pomywacz tak, lepiej. Leki żeby być dopuszczone do obrotu muszą udowodnić ze w ogóle działają. W przeciwieństwie do różnych szarlatabskich metod.
Dwa że leki nie są reklamowane w TV. Co powinieneś wiedzieć. Kołku
@Magma1: Konsensus naukowy mówi raczej o placebo. Dobrze postawione nie szkodzą, acz jak ktoś to spieprzy to mogą być skutki uboczne. Lepiej się trzymać z daleka.
@pomywacz kiedyś cierpiałem na hardcorowy trądzik. Stosowałem jakieś ziółka i inne naturalne cuda nie widy. Oczywiście efekt zerowy. Potem lekarz przepisał mi izotek. Obciąża wątrobę, może wywołać depresję. Klasyczny przykład toksycznego leku. Ale zadziałało w przeciwieństwie do naturalnego gówna. A ja w końcu mogłem zacząć żyć jak człowiek.