Wpis z mikrobloga

@Potezny_Odyniec: ja polecam hostido, fajnie tam działa wordpress. Kiedyś polecałem cyberfolks, ale hostido dziala dużo szybciej.

A konta staram się zakładać bezpośrednio na dane klienta. Mam parę domen i hostingów klientów na siebie, ale to niewygodne bo trzeba refakturować i się z tym bujać.
  • Odpowiedz
@Potezny_Odyniec: Cześć, zapraszamy do nas - sohost®
Nasze serwery są oparte o serwer LiteSpeed, który świetnie współpracuje z wordpress'em oraz szybkie dyski SSD NVMe.
Domeny mamy również w atrakcyjnych cenach, a w cenie każdego pakietu hostingu www masz rejestrację domeny .pl!

Jeżeli zamierzasz rejestrować usługi dla swoich klientów to koniecznie sprawdź nasz [program partnerski](https://sohost.com/knowledgebase/24/Jak-działa-program-partnerski.html)

Z kodem WYKOP hosting www oraz hosting e-mail aż 30% taniej!
  • Odpowiedz
@Potezny_Odyniec: Sprawdź naszą ofertę: https://www.nazwa.pl/wordpress/ z automatycznym instalatorem WordPress. Zarządzanie hostingiem odbywa się poprzez intuicyjny CloudHosting Panel, którym można zarządzać także na urządzeniach mobilnych. Co więcej, przez 24h/7 zapewniamy wsparcie techniczne, zarówno przez infolinię 22 454 48 10, jak i kontakt e-mail: kontakt@nazwa.pl. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
  • Odpowiedz
@Potezny_Odyniec: Zerknij na seohost.pl (z kodem: 81E33A jeszcze taniej)
A co do maila, jeśli chcesz żeby wystawiali fakturę za hosting i domenę bezpośrednio na klienta, to na niego dane. A jeśli Ty wystawiasz zbiorczą za usługę to na siebie.
  • Odpowiedz
sprzedawca hostingu pod WP to nazwa mimo wszystko, jak chodzi o domeny to tez tam mozna choc jak chciałbys samą gołą domenę to tam nie dostaniesz
  • Odpowiedz
@Potezny_Odyniec: Ja przeniosłem wszystko co dotychczas miałem oraz świeże instalacje stawiam u sohost i jestem bardzo zadowolony. Wpadłem któregoś razu na ich wpis tutaj i faktycznie serwery litespeed świetnie się sprawują pod WordPressa. Czasy ładowania stron wg google pagespeed insight są naprawdę na wysokim poziomie. Poza tym świetny helpdesk, który nigdy mnie nie zawiódł.
Co do domen - aftermarket.pl ma chyba najtańsze przedłużenia na rynku, a przy większej ilości dodatkowe rabaty.
  • Odpowiedz