Wpis z mikrobloga

Mojej różowej zdarzają lekko feministyczne zapędy. W końcu postanowiłem odpuścić i zgodziłem się na równouprawnienie. Obecnie to ja w domu włączam pralkę i zmywarkę, a moja różowa ma do rozwiezienia w ogrodzie kilkadziesiąt ton ziemi i kilka gniazdek elektrycznych do zamontowania.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn #feminizm #rownouprawnienie
  • 10
Obecnie to ja w domu włączam pralkę i zmywarkę, a moja różowa ma do rozwiezienia w ogrodzie kilkadziesiąt ton ziemi i kilka gniazdek elektrycznych do zamontowania.


@inko-gnito: az mi sie przypomnialo jak lata temu mialem babe co to tez chciala byc niezalezna i sama wywiercic dziure - dodatkowo w wielkiej plycie hehe.
Najpierw ze wiertarka strasznie ciezka. Przy pierwszym wlaczeniu jej wypadla z rak, bo nie sadzila ze ona (wiertarka) bedzie
a moja różowa ma do rozwiezienia w ogrodzie kilkadziesiąt ton ziemi i kilka gniazdek elektrycznych do zamontowania.


@inko-gnito: I co tydzień montujecie te gniazda elektryczne i przekopujecie ogródek?
Czy po prostu pranie i zmywanie robicie raz na rok?