Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam fantystyczny związek, ale zauważyłem, że moja różowa posiada na telefonie zdjęcia, na których jest z innymi facetami. Są to zdjęcia zrobione zanim zeczęliśmy się spotykać (fotografie z wakacji, wyjść itd.), ale moim zdaniem wchodząc w nowy związek powinno się całkowicie odciąć od przeszłości. Wyjaśniłem różowej jak źle się z tym czuję i zapytałem co jest dla niej ważniejsze - ja czy byli faceci. Różowa odparła, że nie widzi powodu, dla którego miałaby się odcinać od swojej przeszłości i cokolwiek usuwać ;( Zarzuciła mi, że to ja szukam dziury w całym.
Moje poczucie własnej wartości jest na dnie i wiem, że "muszę olać tę Karynę", ale dla upewnienia sie chciałbym poznać jakie jest Wasze zdanie w temacie.
#zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 57
@mirko_anonim: ale ma te zdjęcia na tapecie albo wrzucone na insta/fb i publicznie dostępne? Czy po prostu ma wszystkie zdjęcia w galerii?
Jeśli pierwsze to zdecydowanie dziwne; jeśli drugie to IMO przesadzasz - to tak jakby trzymała stare zdjęcia w albumie (tylko teraz już nikt ich nie drukuje). Jest to jakaś część jej życia i jeśli nie wraca co chwila do tych zdjęć by powspominać to wszystko jest ok
@DocentMarzanek:

Rozumiem, że skoro ma się odciąć od przeszłości to zabronisz jej się widywać, z dawnymi znajomymi?


jezu czemu wy tak obrzydliwie manipulujecie. chlop zapytal o głupie zdjęcia, niepotrzebne do niczego i które można skasować w pare sekund, a wy wyskakujecie z jakimiś porównaniami do ucinania kontaktu ze znajomymi XD walnijcie sie w łeb
o tak jakby trzymała stare zdjęcia w albumie (tylko teraz już nikt ich nie drukuje). Jest to jakaś część jej życia i jeśli nie wraca co chwila do tych zdjęć by powspominać to wszystko jest ok


@Xuzoun: ale w takim razie po co trzymać zdjęcia w albumie jeśli nie po to aby do nich wracać?
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): Ty też możesz być jej byłym :) Powodem Twojego zachowania jest wymienione przez ciebie niskie poczucie własnej wartości i może mniejsze doświadczenie związkowe. Póki nie są publiczne, to może je trzymać. Możliwe jednak, że mnie też by trochę zżerała zazdrość, jeśli bym chciał ją jako partnerkę życiową.

Do oceny przez kogoś, kto widzi to wszystko, bo na mirko to tylko ogólniki.