Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na coraz częściej pojawiające się doniesienia dotyczące prób i działań mających na celu wzięcie nas wszystkich za twarz, ograbienie i zgnojenie przez tych na górze proponuję utworzenie wykopowej listy hańby tych użytkowników, którzy w latach 2020-2022 najbardziej na wykopie przyklaskiwali bandyckim działaniom władzy, urzędników i milicjantów. Nie oszukujmy się, cały ten wał pod nazwą "srovid" był tylko pretekstem do bezczelnego rabunku, wywłaszczania i ograniczenia praw całego społeczeństwa (co nawet ostatnio przyznał Sąd Najwyższy). Doszło do próby zniewolenia całego narodu, niespotykanej od czasów słusznie minionych, przy użyciu machiny kłamstw, propagandy, ogłupienia, nie mającego nic wspólnego ani z logiką ani z żadną medycyną. Pamiętajcie, że każdy tego typu terroryzm i zamordyzm ma swoich wyznawców i piewców, bez których jakikolwiek dyktator nic by nie zdziałał. To właśnie oni podkopują wasze fundamentalne prawa do swobód obywatelskich, własności i wolności. Ponieważ wcześniejsza moja lista została usunięta, tworzę nową. I nie jest to nawoływanie do nienawiści czy przemocy, tylko spis osób wyznających takie chore wartości. Przecież skoro domagali się gnębienia i nękania to co, nagle teraz się tego wstydzą? Trzeba mieć pewną część ciała i się przyznać, a nie uciekać od odpowiedzialności za swoje słowa i działania, podobnie jak widzimy listę osób wykopujących/zakopujących dane znalezisko. Tylko prawda jest ciekawa.

#koronawirus #faszyzm #terroryzm
  • 183
Dwa lata bez maseczki i szczepienia. I co i zyje i Babcia tez.


@adminek84: A te głupie debile naukowcy robią wielomiesięczne/letnie badania, jak wystarczy jeden przykład adminka84 i jego babci, że wirus nie jest śmiertelny. Zajebista logika brachu. Zupełnie jak u tych kretynów co nie zapinają pasów bezpieczeństwa, bo ich wujek babki szwagier miał wypadek i gdyby zapiał pasy to by nie wyleciał przez szybę i by go zmieliło. (ʘ
dlaczego mam nosic szmate i sienszczepic jezeli do tej pory zero kaszelku ani ja ani nikt z rodziny


@adminek84: Akurat w to Ci nie uwierzę, że nikt z Twojej rodziny nie chorował na covida. A jeżeli nawet, to chorowaliście bezobjawowo, czyli nadal zarażaliście innych, może mniej efektywnie niż ci co kaszlą, ale samym oddychaniem też dużo zarazków się rozprzestrzenia. Jak nie wiesz jak rozprzestrzenia się łatwo gaz to obejrzyj sobie symulacje
@gandalf_rzulty: chcesz to wierz chcesz to nie. Po szczepieniach tez zarazaja. Powiem wiecej u mnie w firmie nikt nie zaszczepiony. Nadal jakbym zachorowal bezobjawowo tondlaczego mam nosic szmate i sie.szczepic. dwa lata funkcjinowalem normalnie, imieniny spotkania, sylwestry, wakacje.
@adminek84: Co do obowiązkowych szczepień jestem absolutnie na nie. Co do noszenia maseczki uważam, że ma to sens tylko w pomieszczeniach, noszenie ich na zewnątrz jest bezsensowne.

Po szczepieniach tez zarazaja.


Nosząc maseczkę też zarażasz. Zawsze jest ryzyko, że dalej przeniesiesz wirusa, chodzi o to by maksymalnie zminimalizować rozprzestrzenianie go. Będąc zaszczepionym jest dużo większa szansa, że nie pozwolisz wirusowi się w Tobie zagnieździć, a Twój organizm go zwalczy - ergo
@KptStopczyk: tacy pożyteczni idioci myślą, że po wprowadzeniu takiego reżimu już na pełną skalę się w nim urządzą i zostaną docenieni przez decydentów. Tymczasem czeka ich to samo, co trockistów, czy innych "starych" bolszewików, którzy już wypełnili swoje zadanie i nie są potrzebni.
Ci, którzy tak przyklaskiwali, gdy państwo łamało własne prawo względem swoich obywateli zapewne pierwsi by płakali, gdyby takie bezprawie dotknęło ich osobiście. Machina terroru nie dba o swoje
o ja #!$%@?, ale oszołom xD Bycie na liscie wrogów szuruów to akurat zaszczyt, bo to tak jakby być wrogiem antynauki xD


@Trixie: ale Ty jestes swiadom ze wszystkie aspekty plandemii to byla antynauka. poczawszy od szczepienia ozdrowiencow, poprzez dzieci ktore wlasciwie wcale nie chorowaly, poprzez antynaukowe lockdowny i inne wyciagniete z kapelusza regulacje jak zamykanie lasow vs pozostawienie kasjerek w marketach na posterunku.
naprawde trzeba miec spory balagan pod sufitem
@LudzieToDebile: A jak działa szczepionka? Bo z tego co mówi producent, po szczepionce i tak chorujesz, a zatem i zarażasz innych, a nawet możesz umrzeć. Co widać w statystykach, gdzie zmarli na covid też bywali zaszczepieni. I to pół na pół w tym roku. A chorowali częściej na kowid od niezaszczepionych.
@lavinka: Kluczowym jest ustalenie udziału szczepów i nieszczepów w społeczeństwie. I to w zakresie wiekowym 25+, bo taki zakres obejmują statystyki zgonów. I do takich danych nie mogę się dokopać. Znajduję tylko ogólny odsetek zaszczepionych. :(
@LudzieToDebile: Ale to już sprawdzono. Kowid praktycznie nie dotyczył nikogo poza emerytami. 80% zakażeń i zgonów to własnie oni. Po prostu zwykła śmierć ze starości. Natomiast najwięcej podczas pandemii zmarło osób nie-na-kowid, na wszelkie inne dolegliwości. Około 170-180tys. względem prognozowanych (liczba zgonów nałożyła się na podwyższoną śmiertelność wyżu powojennego). Obecnie powinniśmy wskutek otwarcia szpitali dla ludzi bez testów - zauważyć zmniejszoną śmiertelność, ponieważ ci, co umarli by w tym roku, zmarli