Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na coraz częściej pojawiające się doniesienia dotyczące prób i działań mających na celu wzięcie nas wszystkich za twarz, ograbienie i zgnojenie przez tych na górze proponuję utworzenie wykopowej listy hańby tych użytkowników, którzy w latach 2020-2022 najbardziej na wykopie przyklaskiwali bandyckim działaniom władzy, urzędników i milicjantów. Nie oszukujmy się, cały ten wał pod nazwą "srovid" był tylko pretekstem do bezczelnego rabunku, wywłaszczania i ograniczenia praw całego społeczeństwa (co nawet ostatnio przyznał Sąd Najwyższy). Doszło do próby zniewolenia całego narodu, niespotykanej od czasów słusznie minionych, przy użyciu machiny kłamstw, propagandy, ogłupienia, nie mającego nic wspólnego ani z logiką ani z żadną medycyną. Pamiętajcie, że każdy tego typu terroryzm i zamordyzm ma swoich wyznawców i piewców, bez których jakikolwiek dyktator nic by nie zdziałał. To właśnie oni podkopują wasze fundamentalne prawa do swobód obywatelskich, własności i wolności. Ponieważ wcześniejsza moja lista została usunięta, tworzę nową. I nie jest to nawoływanie do nienawiści czy przemocy, tylko spis osób wyznających takie chore wartości. Przecież skoro domagali się gnębienia i nękania to co, nagle teraz się tego wstydzą? Trzeba mieć pewną część ciała i się przyznać, a nie uciekać od odpowiedzialności za swoje słowa i działania, podobnie jak widzimy listę osób wykopujących/zakopujących dane znalezisko. Tylko prawda jest ciekawa.

#koronawirus #faszyzm #terroryzm
  • 190
@KptStopczyk: XDDDDD to już jest jakiś wyższy level odklejenia, nawet jak na Wykop XD

niech to nie zginie. Tak długo będziemy walczyć o prawdę aż wygramy.

Nie zginie, aż zrobiłem screeny tego incydentu kałowego.

Przy okazji jak już obgadujesz plecy to chętnie zawołam tych wszystkich, by zobaczyli z jakim fenomenem mamy tu do czynienia
@njay (nie wiem czy o ciebie chodziło) @Evzen_Huml @vince87 @Lukardio @Trixie @przeciwko78 @jankes83 @officer_K @Grooveer (chyba dostał
W odpowiedzi na coraz częściej pojawiające się doniesienia dotyczące prób i działań mających na celu wzięcie nas wszystkich za twarz, ograbienie i zgnojenie przez tych na górze proponuję utworzenie wykopowej listy hańby tych użytkowników, którzy w latach 2020-2022 najbardziej na wykopie przyklaskiwali bandyckim działaniom władzy, urzędników i milicjantów.


@Trixie: chyba jego ciotka z TVP mu to pisała XDDD
@KptStopczyk: zdajesz sobie sprawę, że w NWO i i cipy w szczepionkach nie wierzy większość populacji, tylko garstka pomyleńców? xD Ta twoja lista będzie mniej więcej tak samo skuteczna w ostracyzmie jak redwatch xD

A i tak daje tobie kredyt, bo w zniewolenie podczas pandemii, to już tylko specyficzni ludzie wierzą, szczególnie, że już nie ma pandemii xD