Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na coraz częściej pojawiające się doniesienia dotyczące prób i działań mających na celu wzięcie nas wszystkich za twarz, ograbienie i zgnojenie przez tych na górze proponuję utworzenie wykopowej listy hańby tych użytkowników, którzy w latach 2020-2022 najbardziej na wykopie przyklaskiwali bandyckim działaniom władzy, urzędników i milicjantów. Nie oszukujmy się, cały ten wał pod nazwą "srovid" był tylko pretekstem do bezczelnego rabunku, wywłaszczania i ograniczenia praw całego społeczeństwa (co nawet ostatnio przyznał Sąd Najwyższy). Doszło do próby zniewolenia całego narodu, niespotykanej od czasów słusznie minionych, przy użyciu machiny kłamstw, propagandy, ogłupienia, nie mającego nic wspólnego ani z logiką ani z żadną medycyną. Pamiętajcie, że każdy tego typu terroryzm i zamordyzm ma swoich wyznawców i piewców, bez których jakikolwiek dyktator nic by nie zdziałał. To właśnie oni podkopują wasze fundamentalne prawa do swobód obywatelskich, własności i wolności. Ponieważ wcześniejsza moja lista została usunięta, tworzę nową. I nie jest to nawoływanie do nienawiści czy przemocy, tylko spis osób wyznających takie chore wartości. Przecież skoro domagali się gnębienia i nękania to co, nagle teraz się tego wstydzą? Trzeba mieć pewną część ciała i się przyznać, a nie uciekać od odpowiedzialności za swoje słowa i działania, podobnie jak widzimy listę osób wykopujących/zakopujących dane znalezisko. Tylko prawda jest ciekawa.

#koronawirus #faszyzm #terroryzm
  • 184
@KptStopczyk: Tak przeglądałem teraz swoje odpowiedzi żeby znaleźć pewne komentarze i do listy dorzucam:
Aggressor83
dafto
Mario7400
andrej2
Pimenistka
editores

Zwłaszcza dwa ostatnie ananaski będą ze screenami.
Pimenistka uważa że każdy chory na chorobę zakaźną ma coś z głową i powinien być przymusowo leczony. xD Co za świat, złapiesz grypę i już masz coś z głową.
A editores szlocha że w lockdownie nie pozamykano wszystkich firm. xD

I żeby to chociaż
Pobierz Pieniek1991 - @KptStopczyk: Tak przeglądałem teraz swoje odpowiedzi żeby znaleźć pewn...
źródło: Zrzut ekranu_20230629_174945
Nie zginie, aż zrobiłem screeny tego incydentu kałowego.


@gandalf_rzulty: Co więcej, usunęli na Twoje szczęście minusy, zamiast 6 na plus miałbyś pewnie kilka setek na minus. Przeprosiłbyś i przyznał że się myliłeś. Skoro się zapierasz to chyba znaczy że lubisz autorytaryzm co?
zdajesz sobie sprawę, że w NWO i i cipy w szczepionkach nie wierzy większość populacji, tylko garstka pomyleńców? xD Ta twoja lista będzie mniej więcej tak samo skuteczna w ostracyzmie jak redwatch xD


A i tak daje tobie kredyt, bo w zniewolenie podczas pandemii, to już tylko specyficzni ludzie wierzą, szczególnie, że już nie ma pandemii xD


@Trixie: Nie ma pandemii bo putin odwołał. Weź że sobie idź z tą religią
@KptStopczyk: sorry, nie rozróżniam szuryzmów, dla mnie wszyscy jesteście tacy sami, czyli analfabeci naukowi.


@Trixie: O, tak, trafiłeś w 10. Dobrze się opisałeś. Popieranie nadal "szczepionek" i zamordyzmu oznacza że chyba masz co innego większe ale nie koniecznie mózg.
@KptStopczyk: gdyby tak szczepionki działały, że tylko chętni się szczepią, to w ogóle nie byłyby stosowane na świecie, bo po #!$%@?? xD Wiesz chociaż jak działają szczepienia, jak już je krytykujesz?


@Trixie: Tak, prawdziwa szczepionka chroni Ciebie niezależnie od tego czy ijnni ją wezmę analfabeto umysłowy. Pogrązasz się intelektualnie z resztą jak każdy fanatyk religijny.
No akurat zawsze krytykowałem podejście PiSu do pandemii, które nie było do końca legalne xD Chyba chciałeś napisać, że popierałem segregację sanitarną, co jest prawdą, bo to jest najlepszy mechanizm człowieka przeciwko pandemii, stosowany od początków ludzkości i który będzie stosowany do jej końca. I tego nikt nie zaprzeczy.

Jak już piszesz, to pisz zgodnie z prawdą.


@Trixie: Schowaj się psychopato.
Dlatego należałoby to zrobić zgodnie z prawem, ale w Polsce jak w chlewie. Sama segregacja jest jak najbardziej dobrym narzedziem do walki z Pandemią, cały świat ją zastosował, tylko w Polsce jak zwykle było to na #!$%@?. Rozumiesz teraz?

PiS należy rozliczyć z tego(nie tylko z tego), ale sam mechanizm segregacji sanitarnej nie jest zły.


@Trixie: Nie, nie jest i nie będzie. Masz problemy psychiczne człowieku.
@KptStopczyk: gdyby tak szczepionki działały, że tylko chętni się szczepią, to w ogóle nie byłyby stosowane na świecie, bo po #!$%@?? xD Wiesz chociaż jak działają szczepienia, jak już je krytykujesz?


@Trixie: Ty nie masz zielonego pojęcia o tym jak działają szczepienia. Skończ siękompromitować.
@LudzieToDebile: a ty nie rozumiesz, że ludzie mają swoje prawa, jest coś takiego jak przepisy i konstytucja. Jeżeli marzy ci się powrót do czasów słusznie minionych to nie dziw się, że komuś się to może nie spodobać. A swoją drogą, czy ty, podobnie jak kolega wyżej, nie potrafisz napisać prawdy? W którym miejscu ja napisałem cokolwiek o działaniu wirusa i szczepieniach? O czym jest główny wątek?


@KptStopczyk: Psychopacji nie rozumieją