Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na coraz częściej pojawiające się doniesienia dotyczące prób i działań mających na celu wzięcie nas wszystkich za twarz, ograbienie i zgnojenie przez tych na górze proponuję utworzenie wykopowej listy hańby tych użytkowników, którzy w latach 2020-2022 najbardziej na wykopie przyklaskiwali bandyckim działaniom władzy, urzędników i milicjantów. Nie oszukujmy się, cały ten wał pod nazwą "srovid" był tylko pretekstem do bezczelnego rabunku, wywłaszczania i ograniczenia praw całego społeczeństwa (co nawet ostatnio przyznał Sąd Najwyższy). Doszło do próby zniewolenia całego narodu, niespotykanej od czasów słusznie minionych, przy użyciu machiny kłamstw, propagandy, ogłupienia, nie mającego nic wspólnego ani z logiką ani z żadną medycyną. Pamiętajcie, że każdy tego typu terroryzm i zamordyzm ma swoich wyznawców i piewców, bez których jakikolwiek dyktator nic by nie zdziałał. To właśnie oni podkopują wasze fundamentalne prawa do swobód obywatelskich, własności i wolności. Ponieważ wcześniejsza moja lista została usunięta, tworzę nową. I nie jest to nawoływanie do nienawiści czy przemocy, tylko spis osób wyznających takie chore wartości. Przecież skoro domagali się gnębienia i nękania to co, nagle teraz się tego wstydzą? Trzeba mieć pewną część ciała i się przyznać, a nie uciekać od odpowiedzialności za swoje słowa i działania, podobnie jak widzimy listę osób wykopujących/zakopujących dane znalezisko. Tylko prawda jest ciekawa.

#koronawirus #faszyzm #terroryzm
  • 182
@Trixie: stworzyłem listę osób, które popierały bezprawie i bandytyzm wobec zwykłych ludzi. Tak, byli tacy, stąd zostali dopisani. O co ci chodzi człowieku? O jakich swoich argumentach mówisz? O tych, gdzie wyzywasz od szurów, konfedratów (że co?), rzucasz jakieś brednie nie wiadomo o czym, nie umiesz dyskutować na poziomie? Czego ty ode mnie chcesz?
stworzyłem listę osób, które popierały bezprawie i bandytyzm wobec zwykłych ludzi.


@KptStopczyk: nie, stworzyłeś listę osób, które WEDŁUG CIEBIE popierały bezprawie. W rzeczywistości, te osoby, łacznie ze mną, gardziły tym bezprawiem. Musiałeś skasować ten komentarz, jak już doszło do ciebie, w jaką bzdurę wdepłeś i że moje stanowisko nie pasuje do twojej narracji szczucia na innych ludzi.

Czego ty ode mnie chcesz?

żebyś w końcu zmądrzał i przestał manipulować.
@Trixie: to nie jest prawda, ci ludzie to popierali. Długo wertowałem komentarze, zanim podopisywałem tych użytkowników. Skasowałem komentarz, ponieważ poza wyzwiskami nic więcej w nim nie było. Ostrzegałem dużo wcześniej, że chamstwo i prostactwo będę usuwał. Sam szczujesz i używasz kłamstw. Poza tym, najpierw twierdzisz, że bezprawie było, a zaraz nagle wyzywasz od szurów. O co ci chodzi chłopie?
@KptStopczyk: Podaję fakty. Kolejny fakt: zasłanianie ust, mycie rąk i dystans społeczne zmniejsza transmisję chorób przenoszonych drogą kropelkową. Nie moja wina, że niektórzy tego nie rozumieją i nie chcieli nosić maseczek czy zachowywać dystansu. Rząd słusznie zrobił wprowadzając takowe obowiązki.
@KptStopczyk: ehh, jak grochem o ścianę xD Miałem nadzieje, ze może trochę zmądrzejesz, ale ty chcesz tkwić w tej swojej bańce. Do tego manipulujesz, kneblujesz i kłamiesz. Dla mnie to w porządku, niech wszyscy zobaczą twoje prawidzwe kolory, miłej zabawy w swojej piaskownicy xD

ci ludzie to popierali. Długo wertowałem komentarze

xD
@KptStopczyk: Faktycznie część obostrzeń została przez rząd wprowadzona w nieco wątpliwy sposób. Bo rządzą nami debile. Niemniej założenia były merytorycznie słuszne i zgodne z wiedzą naukową. Dlatego inteligentni ludzie je popierali.
@LudzieToDebile: nieco wątpliwy sposób? Bardzo łagodne określenie na cały cyrk, który nam zaserwowano. Tym bardziej, że najgłośniej do tego nawoływali w przestrzeni publicznej ci, którzy wycierają sobie zakłamane usta konstytucją i praworządnością. Mam nadzieję, że powstanie podobna lista osób publicznych,.
że popierałem segregację sanitarną, co jest prawdą, bo to jest najlepszy mechanizm człowieka przeciwko pandemii, stosowany od początków ludzkości i który będzie stosowany do jej końca. I tego nikt nie zaprzeczy.


@Trixie: Ja temu zaprzeczę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest tak skuteczny że nawet w szkołach uczą że każda epidemia w historii ludzkości kończyła się tak samo - pogromem. I to w czasach kiedy wiadomo medycyna leżała
@Pieniek1991: to o czym piszesz to jedna sprawa. Druga jest taka, że ten gość uparcie twierdzi, że on nie popierał działań pisu w tej sprawie, bo były bezprawne, ale popiera segregację sanitarną, która też była bezprawna i nielegalna. To jest komedia, albo raczej dramat. Jeszcze twierdzi, że żadnych przymusów nie było, a nękanie i wyrzucanie z pracy za brak nieobowiązkowej szczepionki to plotki. Ja nie wiem, co ci ludzie mają w
a ty nie rozumiesz, że ludzie mają swoje prawa, jest coś takiego jak przepisy i konstytucja.


@KptStopczyk: To Ty gościu nie rozumiesz, że przepisy i konstytucja nie przewidziały czegoś takiego jak pandemia Covida w 2020 roku. Dlatego interes większości obywateli i państwa w takiej sytuacji jest ważniejszy niż twoje obsrane prawo do "wolności od szmaty na ryju", bo nie wierzysz w pandemię i zalecenia naukowców. Sprany łeb masz propagandą szursko-konfederuską, takich
@gandalf_rzulty: nigdzie nie wspomniałem o żadnej konfederacji ani propagandzie. Idź wciskać swoje urojenia komu innemu. To tacy jak ty, którzy przyklaskują złodziejom u żłobu są szkodnikami, bo dzięki tobie bandyci u steru wiedzą, że mogą z ludźmi zrobić co tylko zechcą. Jesteś wspólnikiem przestępców. Oto twój obraz. Bandyta i złodziej.
to o czym piszesz to jedna sprawa. Druga jest taka, że ten gość uparcie twierdzi, że on nie popierał działań pisu w tej sprawie, bo były bezprawne, ale popiera segregację sanitarną, która też była bezprawna i nielegalna. To jest komedia, albo raczej dramat. Jeszcze twierdzi, że żadnych przymusów nie było, a nękanie i wyrzucanie z pracy za brak nieobowiązkowej szczepionki to plotki. Ja nie wiem, co ci ludzie mają w głowach.


@
@Pieniek1991: po tym, co miało miejsce jest zwyczajnie obrzydliwe bronienie tego cyrku albo wykręcanie się, że nic się nie stało albo wycieranie sobie gęby jakimś dobrem wspólnym. Wszyscy najwięksi bandyci wszechczasów zawsze tak usprawiedliwiali swoje zbrodnie i łajdactwa, że dla większości będzie lepiej jak się kogoś tam zgnoi i zniszczy.