Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na coraz częściej pojawiające się doniesienia dotyczące prób i działań mających na celu wzięcie nas wszystkich za twarz, ograbienie i zgnojenie przez tych na górze proponuję utworzenie wykopowej listy hańby tych użytkowników, którzy w latach 2020-2022 najbardziej na wykopie przyklaskiwali bandyckim działaniom władzy, urzędników i milicjantów. Nie oszukujmy się, cały ten wał pod nazwą "srovid" był tylko pretekstem do bezczelnego rabunku, wywłaszczania i ograniczenia praw całego społeczeństwa (co nawet ostatnio przyznał Sąd Najwyższy). Doszło do próby zniewolenia całego narodu, niespotykanej od czasów słusznie minionych, przy użyciu machiny kłamstw, propagandy, ogłupienia, nie mającego nic wspólnego ani z logiką ani z żadną medycyną. Pamiętajcie, że każdy tego typu terroryzm i zamordyzm ma swoich wyznawców i piewców, bez których jakikolwiek dyktator nic by nie zdziałał. To właśnie oni podkopują wasze fundamentalne prawa do swobód obywatelskich, własności i wolności. Ponieważ wcześniejsza moja lista została usunięta, tworzę nową. I nie jest to nawoływanie do nienawiści czy przemocy, tylko spis osób wyznających takie chore wartości. Przecież skoro domagali się gnębienia i nękania to co, nagle teraz się tego wstydzą? Trzeba mieć pewną część ciała i się przyznać, a nie uciekać od odpowiedzialności za swoje słowa i działania, podobnie jak widzimy listę osób wykopujących/zakopujących dane znalezisko. Tylko prawda jest ciekawa.

#koronawirus #faszyzm #terroryzm
  • 184
@KptStopczyk: W mojej okolicy były sztuczne kolejki. Kiedyś taką obserwowałam, bo siedziałam z dzieckiem na placu zabaw i z nudów patrzyłam. Kolejka przez dwie godziny stała cały czas. Ci sami ludzie. Sztuczny tłum. Prawdziwych ludzi z plastrem na ręku naliczyłam 5 osob. Reszta tylko stała i rozmawiała. Prawdopodobnie o pewnej godzinie po prostu rozeszli się do domów.
@lavinka: Zgadza się, że zdecydowana większość zgonów nastąpiła w grupie 65+. Ale i ta grupa była najlepiej wyszczepiona. W całym raportowanym okresie w grupie 65+ zmarło 13 tys. i 65 tys. odpowiednio szczepów i nieszczepów. W bieżącym roku rozkład jest znacząco inny: 377 szczepów i 249 nieszczepów.
Widać wiec wyraźnie, że szczepionka nieźle chroniła zaszczepionych w okresie silnego działania wirusa. A i teraz udział nieszczepów wśród zmarłych (40%) jest wyższy niż
@LudzieToDebile: No właśnie. To jest dowód na brak skuteczności szczepień, skoro w tej grupie masowo umierali zaszczepieni. I grupa emerytów to wiek 60+, a częściowo wcześniej, bo mundurówka zaczyna w wieku 50 lat około.
@LudzieToDebile: Sprawdź kiedy ci niezaszczepieni umierali. Pamiętaj, że przez 2 tygodnie po szczepieniu osoba jest uznawana za niezaszczepioną. I zobacz wiek. Ludzie po prostu masowo marli bez dostępu do lekarza, jak leci. Do tej pory nie ujawniono danych odnośnie poronień z tego okresu. To też ciekawy ślad.
@LudzieToDebile: Najpierw policz, jaki procent to 129tys. podzielić na 37 milionów. I dolicz, że 80% z tych 129tys. miało więcej niż 60 lat, z czego kilka tysięcy miało więcej niż 100 lat, bo do kowidowych zgonów doliczono kilka tysięcy stulatków. 3 promile ludności kraju. A teraz porównaj do śmiertelności raka chociażby.
@lavinka: Ale jak to ma się do zgonów i zachorowań wśród zaszczepionych i niezaszczepionych? Podane przez ciebie statystyki pokazują wyraźnie, że zarówno zakażeń, jak i zgonów było więcej wśród nieszczepów.¯\(ツ)/¯
@LudzieToDebile Jesteś też na liście ludzi myjących paczki po kurierze, na liście dzbanów wykopu roku 2022-2023, na liście debili ze swojego nicku oraz po prostu top 10 idiotów. Uprzedzając pytanie:

@LudzieToDebile: Już tłumaczę. Na początku ludzie nie byli zaszczepieni, więc umierali niezaszczepieni. Trzeba liczyć od połowy 2021 roku, kiedy cała chcąca populacja wzięła preparat. I przypadkiem od tego momentu zaszczepieni zaczęli częściej chorować i umierać na kowida.