Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na coraz częściej pojawiające się doniesienia dotyczące prób i działań mających na celu wzięcie nas wszystkich za twarz, ograbienie i zgnojenie przez tych na górze proponuję utworzenie wykopowej listy hańby tych użytkowników, którzy w latach 2020-2022 najbardziej na wykopie przyklaskiwali bandyckim działaniom władzy, urzędników i milicjantów. Nie oszukujmy się, cały ten wał pod nazwą "srovid" był tylko pretekstem do bezczelnego rabunku, wywłaszczania i ograniczenia praw całego społeczeństwa (co nawet ostatnio przyznał Sąd Najwyższy). Doszło do próby zniewolenia całego narodu, niespotykanej od czasów słusznie minionych, przy użyciu machiny kłamstw, propagandy, ogłupienia, nie mającego nic wspólnego ani z logiką ani z żadną medycyną. Pamiętajcie, że każdy tego typu terroryzm i zamordyzm ma swoich wyznawców i piewców, bez których jakikolwiek dyktator nic by nie zdziałał. To właśnie oni podkopują wasze fundamentalne prawa do swobód obywatelskich, własności i wolności. Ponieważ wcześniejsza moja lista została usunięta, tworzę nową. I nie jest to nawoływanie do nienawiści czy przemocy, tylko spis osób wyznających takie chore wartości. Przecież skoro domagali się gnębienia i nękania to co, nagle teraz się tego wstydzą? Trzeba mieć pewną część ciała i się przyznać, a nie uciekać od odpowiedzialności za swoje słowa i działania, podobnie jak widzimy listę osób wykopujących/zakopujących dane znalezisko. Tylko prawda jest ciekawa.

#koronawirus #faszyzm #terroryzm
  • 190
  • Odpowiedz
ale ludzie mają prawo wybrać, czy chcą się szczepić


@KptStopczyk: gdyby tak szczepionki działały, że tylko chętni się szczepią, to w ogóle nie byłyby stosowane na świecie, bo po #!$%@?? xD Wiesz chociaż jak działają szczepienia, jak już je krytykujesz?
  • Odpowiedz
  • 17
@Trixie: jeżeli potrafisz pisać tylko wyzwiska to opuść ten wątek albo sam skasuję twoje wpisy. Ja krytykuję bandytyzm władzy i nielegalne przepisy, ty mi przypisujesz jakieś głupoty, z którymi nie mam nic wspólnego. Jeżeli po tym, co się stało w latach 2020-2022 nadal bronisz tego cyrku to tak, popierasz bezprawie. Bez tych nielegalnych działań do niczego takiego by nie doszło, nawet by nie było tej rozmowy. I to jest główny powód
  • Odpowiedz
  • 16
@Trixie: ale gdzie ja napisałem coś o szczepieniach? Ostrzegałem cię przed durnymi wyzwiskami, ty dalej w to brniesz, dlatego niestety ale kasuję twoje wpisy, bo nie potrafisz dyskutować z zachowaniem minimalnego poziomu. A wracając do szczepień, nigdzie w tym wątku ani nie zachęcam ani nie zniechęcam do szczepienia, domagam się jedynie pozostawienia ludziom swobody z zachowaniem ich podstawowych praw, jakie gwarantuje im konstytucja. Jeżeli jest to dla ciebie zbyt trudne i
  • Odpowiedz
  • 16
@LudzieToDebile: a ty nie rozumiesz, że ludzie mają swoje prawa, jest coś takiego jak przepisy i konstytucja. Jeżeli marzy ci się powrót do czasów słusznie minionych to nie dziw się, że komuś się to może nie spodobać. A swoją drogą, czy ty, podobnie jak kolega wyżej, nie potrafisz napisać prawdy? W którym miejscu ja napisałem cokolwiek o działaniu wirusa i szczepieniach? O czym jest główny wątek?
  • Odpowiedz
  • 14
@LudzieToDebile: napisałeś, że nie znam działania wirusa i szczepień, ja w swoim wątku nawet nigdzie o tym nie wspomniałem, bo nie tego dotyczy cały mój wpis. Dotyczy on bezprawia władzy i łamania prawa, które też odczujesz na własnej skórze, bo ogromne przyzwolenie na bandytyzm tym u góry poskutkuje zamianą naszego życia w piekło.
  • Odpowiedz
@KptStopczyk: To moja opinia. Przypuszczam, że nie rozumiesz co to jest wirus, jak działa, jaką chorobę powoduje, co to jest szczepionka i jak działa. Przypuszczam też, że z tego powodu się nie szczepiłeś. Przypuszczam (na ten temat coś pisałeś), że "włączyłeś myślenie" (a więc ignorowałeś statystyki i zdanie badaczy, a opierałeś się na chłopskim rozumie i opiniach Julek z tłitera), a to zwykle prowadzi na manowce. Mogę się mylić, ale przypuszczam
  • Odpowiedz
  • 2
@Trixie: kasuję twój wpis, bo poza wyzwiskami nie ma w nim nic wartościowego. Cała ta dyskusja będzie wielokrotnie wklejana i przeglądana, dlatego cieszy mnie, że ktoś zobaczy, jaki poziom reprezentują sobą niektórzy użytkownicy, co zdecydowanie nie przysporzy im kibiców. Jeszcze raz przeczytaj cokolwiek ze zrozumieniem, to może wreszcie odkryjesz, że krytykuję tutaj bezprawie władzy, a apropo szczepień, jedynego cudownego środka na jedyną cudowną chorobę nie było i nie ma na liście
  • Odpowiedz
  • 3
@LudzieToDebile: mylisz się we wszystkim, co napisałeś, poza tym wyraźnie pomyliłeś wątki, bo nie dotyczy on skuteczności jakichś leków, rozpracowania wirusa na czynniki pierwsze ani biologii czy czegokolwiek podobnego.
  • Odpowiedz
@KptStopczyk: gościu, o czym ty pieprzysz, jesteś takim płatkiem śniegu, że kiedy ktoś tobie wytykuje szuryzmy, tobie się wydaje, że jesteś atakowany xD

i uprzykrzanie życia niezaszczepionym jest zwykłym bandytyzmem i bezprawiem.

jeszcze, żeby był obowiązek na szczepienie na covida, to bym się może z tobą zgodził xD Na szczęście dla nas, większość populacji kraju mimo tego, się zaszczepiła. A sama szczepionka na covid jak najbardziej była przebana i bezpieczna, czy
  • Odpowiedz
  • 5
@Trixie: ten wątek nie dotyczy badań nad lekami ani oceną ich skuteczności. Bardzo dobrze, że napisałeś następujące zdanie: "jeszcze, żeby był obowiązek na szczepienia na covida...". Czyli właśnie przyznałeś sam, że tego obowiązku nie było, stąd przepisy i działania ograniczające swobodę ludzi były nielegalne i bezprawne. Zapewniam również, że wpis nie będzie martwy i nikt o nim nie zapomni, bo poprzedni był regularnie wklejany, popularny i zebrał masę komentarzy i lajków
  • Odpowiedz
  • 3
@LudzieToDebile: nie ma znaczenia, czy przyjąłem, czy nie, to jest sprawa indywidualna, nie biorę udziału w zbiorowej paranoi polegającej na chwaleniu się wszystkim obecnym (co w mediach społecznościowych było nagminne) indywidualnymi wyborami i chęcią przypodobania się komukolwiek
  • Odpowiedz