Aktywne Wpisy

cocojambo210 +52
Sagittus +44
#eurowizja Nadal uważam, że na obecną chwilę tylko Nocny Kochanek albo bracia Figo Fagot mają szansę na wygraną w finale. Ewentualnie jakaś kolaboracja rodzaj Nocny Figo albo Kochanek Fagot.





Będę mieć jeden egzamin we wrześniowej sesji poprawkowej. Chcę się też przeprowadzić i zmienić uczelnie. Myślicie, że ma to szansę wypalić? Żeby się przenieść należy mieć zaliczone wszystkie przedmioty. Później czeka się na decyzję. W tydzień nie wiem czy to możliwe do przeprowadzenia.
#studbaza #studia
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny