Wpis z mikrobloga

@Lord_Yabol: Dopłaciłeś 40 zł za możliwość rezygnacji i zwrotu 100% opłaty startowej do 2 tygodni przed, że masz przycisk "Rezygnuję ze startu"? Jest tam gdzieś opcja przepisania pakietu na innego uczestnika.
Pytam się o to bo mam obawy, że noga przeskodzi w starcie a w regulaminie jest tylko o możliwości rezygnacji jeśli wykupisz za 40 zł taką możliwość. Nie ma nic o przepisaniu pakietu na kogoś innego czy o rezygnacji i
  • Odpowiedz
  • 1
@pangolin: Tak, dopłaciłem. 40 zł to nie tak dużo w porównaniu do 270 za sam pakiet, a istnieje nie zerowa szansa, że coś może się zyebać przed startem, więc wole się zabezpieczyć.
  • Odpowiedz
@Lord_Yabol: Też rozważam taką opcję, ale wygląda, że się nie opłaca. Zapisując się teraz płace 200 + 40 i mogę zrezygnować tylko do 10 września tracąc te 40 zł. Jednak mogę czekać do 21 września i zapłacić 250 zł. Jak zrezygnuję ze startu to się nie zapisuję i nic nie tracę.
Skąd wyszło 270 zł? Do końca miesiąca pakiet jest za 200, a koszulka cały czas za 79.
Nie masz tam
  • Odpowiedz
@Lord_Yabol: Z koszulką to bliżej do 280 niż do 270.
Rozważyłbym zapisanie się teraz bez opcji rezygnacji jeśli można byłoby przepisać na kogoś. Dlatego próbuje ustalić czy jest taka możliwość.
  • Odpowiedz
@Lord_Yabol Trenuję pod złamanke 4h, czyli celuje w czas 3:59:59 i poniżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale że będzie to mój pierwszy maraton nie ukrywam - czuję na tyle pokory przed tym dystansem że 4:15 również mnie usatysfakcjonuje. A Ty? :D
  • Odpowiedz
  • 1
@enteropeptydaza: Ja celuje w złamanie 3:10. ( ͡ ͜ʖ ͡) Zbieram się do tego właśnie od 4 lat, ale co roku jakoś nie jestem do końca pewien formy i tak odwlekam. Ale w tym roku wziąłem się za treningi na pełnej i czuje, że może się udać. :D
  • Odpowiedz
co roku jakoś nie jestem do końca pewien formy

@Lord_Yabol: Wystartuj w półmaratonie na 3-4 tygodnie przed. Wtedy będzie w stanie ocenić w jaki czas celować. Jak jesteś z Warszawy to masz Nocny Praski 3 września
  • Odpowiedz