Wpis z mikrobloga

Widzę, że boty komuny na masową skalę, codziennie, 24h/d pracują by szkalować konfederatów. Rzucili na ten odcinek setki swoich działaczy, którzy plusują i wykopują "co trzeba".

Ja wiem, że wyborcy lewicy są najlepszymi ekspertami od swoich przeciwników, jak na wyborców każdej partii przystało. Tak wiem, wy ich przejrzeliście 100%, i w tych swoich skłotach nie możecie wytrzymać i chcecie ratować naród przed głosowaniem na nich. Znamy waszą szlachetność, chociażby z ostatniego obrzucenia g*wnem i zanurzenia w szambie naszego najlepszego sędziego na świecie.

Ale ja bym chciał się bardziej dowiedzieć, co wy macie do zaoferowania jako Lewica Polakom.
Z samego plucia nienawiścią nie osiągnięcie 8%

#polityka #konfederacja #lewica
  • 10
@IdillaMZ: za pierwszym razem nie ogarnęli, że to jest przeciw skuteczne. Była sobie jakaś Konfederacja, miała 7%, wyskoczyła Gazeta Wyborcza z "Sondażem Obywatelskim" i dała im 13%. Wszystkie media mainstreamowe, tysiące trolli zaczęły spamować i Konfederacja rzeczywiście dociągnęła do 13%. Teraz drugi "Sondaz Obywatelski", Gazeta Wyborcza daje Konfederacji 17%. Histeria się powtarza, to jest wręcz piękne, że cała lewa strona robi im za darmo kampanię wyborczą xD
@NieBojeSieMinusow: Chcesz mi powiedzieć, że głosowanie na lewicę to poparcie wolności? Czemu sowieciarze nie patrzą do swojego ogródka?

Nie widzisz faszyzacji przestrzeni publicznej - ograniczenia wolności wypowiedzi ze strony lewicy i centrolewicy w Europie oraz w świecie zachodnim?
Czy można krytykować agendę lewicową na zachodzie, będąc wpływową osobą publiczną? Czy można nie zgadzać się z wynalazkami radykalnej lewicy?
Nie, natychmiastowo brunatny element cie niszczy.
@IdillaMZ: Ehhh xD Konfiarze to takie same dzbany jak pisiory POwcy itd.
Powiedz konfiarzowi, że coś mu się nie podoba w czymś co powiedziała konfa, to jest się od razu lewakiem, tak samo poiwedz pisiorowi, że PiS to gówno to cię zwyzywa od wyborców Tuska, powiedz ludizom z PO, że PO to gówno to cię nazwą pisiorem.