Wpis z mikrobloga

1001/1111 #1000filmow ---- INDEX 123 A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

11:14

Kilka różnych osób i jeden ogromny zbieg okoliczności, który swoją kulminację ma czternaście minut po 23.
W założeniach był na liście głównej ale uznałem, że Magnolia lepsza i tam tylko o nim wspomniałem…

Reżyseria: Greg Marcks - Konspiracja Echelon
Kryminał, Dramat, Thriller
IMDb: 7.1/10
https://www.imdb.com/title/tt0331811/
https://upflix.pl/film/zobacz/1114-2003

P.S. Dzięki za wykop i jak obiecałem dodam jeszcze 111 filmów. Pamiętajcie, że to suplement wakacyjny, czyli filmy będą troszkę gorsze (wytłumaczę czemu tak myślę), więc obniżcie trochę oczekiwania, bo największe zaskoczenia będą IMO w ostatniej dziesiątce. Myślałem, że kilka osób wklei mi całe listy filmów, których nie ma na liście, ale nic takiego nie miało miejsca, więc lista się broni. Natomiast jest kilka bardzo znanych tytułów, to się zdziwicie co przegapiłem :)
WLADCA_MALP - 1001/1111 #1000filmow ----  INDEX 123   A   B   C   D   E   F   G   H  ...

źródło: 1114

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Myślałem, że kilka osób wklei mi całe listy filmów, których nie ma na liście, ale nic takiego nie miało miejsca, więc lista się broni.


@WLADCA_MALP: Bo lista przede wszystkim jest subiektywna, nie silisz się na bycie ostateczną wyrocznią orzekającą, które filmy są najlepsze.

  • Odpowiedz
  • 0
@toodrunktofuck: Jak dobrnę do 1111 to może jak wpadnę na (najczęściej nowy) film, który powinien być na liście to go zamieszczę pod tagiem i kto wie, może po latach uzbiera się drugi tysiak. Jednak jak patrzę na filmy, które wyszły to będzie to równia pochyła w dół a przecież nie o to chodzi żeby doceniać przeciętne filmy. Już z 111 miałem lekki kłopot aby zachować poziom, tym bardziej, że nie chcę
  • Odpowiedz
Myślałem, że kilka osób wklei mi całe listy filmów, których nie ma na liście

Jeśli coś jest na liście to wybacz ale raz masz na niej tytuł po angielsku raz po polsku. Ciężko się połapać.
@WLADCA_MALP:
28 dni później i 28 tygodni później
88 minut
Agora
Bestia
Brud
Centurion
Chicago
Czarne złoto
Czasem w kwietniu
Defendor
Dogville
Dziewczyny śmierci
Dzikie Historie
Eden Lake
Eryk wiking
Eurotrip
Gothika
Głosy
Hamlet
Hotel Ruanda
  • Odpowiedz
  • 0
@Turambar022:
Jak dobrze policzyłem to trafiłeś 4 tytuły ze 110, które zostały, dodatkowo dwa mocno rozważałem (ale nie) i ponieważ nienawidzę musicali (szczególnie tańczonych) to myślę, że mam IMO dużo lepsze tytuły do zaoferowania do końca wakacji :)
  • Odpowiedz
  • 0
Oskar 1991 - tylko wersja z 1967 roku

Ostatni Cesarz - raz widziałem i drugi mi sie nie chce (nie trzymam takich filmów)

Ostrożnie z dziewczynami - słabe

Pan i władca: Na krańcu świata - jakby poszło za tym cos dalej...

Polowanie na mysz - jak to widziałem byłem prawie dorosły, nie mam nostalgii, głupawe

Porąbani - nie w moim klimacie

Przetrwać Coldwater -słaby film

Rycerze nie na niby - rozważałem w
  • Odpowiedz
Myślałem, że kilka osób wklei mi całe listy filmów, których nie ma na liście


@WLADCA_MALP: Nosiłem się z tym zamiarem, ale stwierdziłem, że doskonale wiesz jakie tytuły "z topu" pominąłeś i dlaczego. Brakuje mi też klucza jakim miałbym się kierować przy "kontr-liście" by wyznaczyć logiczne ramy, jedyne co mi przyszło do głowy to zrobienie własnego tysiąca. Z oczywistych powodów tego nie uczynię. ;)

I pytanie do filmu, Hilary Swank - hot
cooles - >Myślałem, że kilka osób wklei mi całe listy filmów, których nie ma na liści...

źródło: w5n2vlz69ki71

Pobierz
  • Odpowiedz