Wpis z mikrobloga

@vulfpeck: nie wejdą w koalicję. Mentzen mówił o tym we wspomnianym wywiadzie.


@L3stko jednocześnie u rymanowskiego mówił, że nie jest w stanie zaprzeczyć koalicji z nikim więc, ciekawy jestem jakie fikołki byś robił jakby po wyborach faktycznie ugadali się z pisem.

A skąd wiem, że fikołki by się odbyły? Nie takie akrobacje tutaj robiłeś w obronie bożków z konfy
@L3stko: Pozwolę się z Tobą nie zgodzić, co do tego fragmentu -

nie wejdą w koalicję


Poniżej pełna transkrypcja omawianego fragmentu -

W tym wywiadzie Mentzen nie zaprzeczył ewentualnej koalicji, przy spełnieniu ich postulatów. Natomiast do ostatniej soboty narracja z jego strony była zupełnie inna i wciąż jak mantrę powtarzał slogan - "o wywracaniu stolika".

Przypomina mi to zachowanie pewnego polityka z 2015 roku, którego imienia i nazwiska nie napiszę, bo
Pobierz
źródło: Fzip_SnXgAA1pqJ
@L3stko:

Tusk wejdzie w koalicję z Kaczyńskim przy spełnieniu jego postulatów. #honkhonk


Dziękuję za rzeczową dyskusję bez odniesienia się do narracji ze strony Mentzena, która trwała do ostatniej soboty.
@vulfpeck: przecież ten wywiad jest sprzed Konwencji więc o co Ci chodzi. Nie rozumiesz że to jest bicie piany? Mentzen powiedział, że wszystko jest na stole, jeśli Tusk lub Kaczyński zechcą zrealizować program Konfederacji. Problem w tym że nie zechcą bo to są dwie lewicowe partie, które mają w programie rozdawnictwo a Konfederacja chce ograniczać transfery socjalne i obniżać podatki. Dwie redakcje zrobiły z tej wypowiedzi nie wiadomo co a wychodzi
@vulfpeck o to chodzi w polityce żeby rządzić, po co miec jakiekolwiek pomysly jak nie po to zeby je wprowadzic w życie. dalej to juz zwykly hqndel, umiesz sie dogada z kims kto pomoze co byc skutecznym to wygrales.