Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z dziewczyną 23 lata (dziewica) prawie 3 miesiące. W przeszłości miała wielu partnerów, ale zawsze wszystkie kończyły się wtedy, kiedy oni naciskali na seks. Jej rekordowy związek mówiła, że trwał kilka dni z tego powodu.

Ja jej nie naciskałem oraz uważam tak samo jak ona, że uprawianie seksu po krótkim czasie w związku jest słabe, a już tym bardziej na 1 czy 2 randce. Powiedziałem jej, że zrobimy to wtedy, kiedy sama uzna, że jest na to gotowa i tak się stało. Ostatnio sama oznajmiła, że chce ze mną zrobić to pierwszy raz.

Było super, ale byłem zdziwiony, że dziewczyna nie chce zrobić mi loda. Zaczęliśmy potem rozmawiać głebiej na temat współżycia i powiedziała mi też, że obrzydza ją anal. Tutaj akurat nie ma problemu, bo sam tego nie lubię, ale nie mogę zrozumieć dlaczego nie chce seksu oralnego. Jej dpowiedź? "Tym się sika, jest brudny". Tłumaczyłem jej, że przecież przed się kąpiemy, a po drugie nie ma w tym nic obrzydliwego. Ale jej odpowiedź to nie i koniec. Dodam, że sam jej minetę robilem i była zachwycona. I już uprzedzam, gdyby chciała anal, oczywiście bym się na to zgodził, mimo że tego nie lubię.

Bardzo się z sobą zżyliśmy, kocham ją, jest świetną osobą, ale nie wiem czy jak jej nie przekonam, to dam radę z nią nadal być. Wiadomo, że seks jest kluczowy w związku. Nie wyobrażam sobie, aby partnerka mi tego nie robiła. W poprzednim związku nie miałem z tym problemu. Zawsze myślalem, że kobiety to lubią, a w sprawach seksu, są zawsze bardziej śmiałe i dzikie od facetów.

Co mi radzicie zrobić? Bo nawet nie wyobrażam sobie teraz, aby przez taką pierdołę kończyć tak udany związek.

#seks #zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 99
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 46
Anonim (nie OP): Z mojego doświadczenia wynika, że laski które nie chcą robić loda, bo je to brzydzi, mają jakieś problemy ze sobą, które prędzej czy później wyjdą w związku. Nie każda musi to lubić i robić na zawołanie, ale sam fakt, że nie potrafi się przełamać i chociaż spróbować od razu pokazuje jej podejście do Ciebie i do Twojego ciała. Takie laski nie potrafią ustąpić w sprawie swoich przekonań/odczuć po
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 9
Anonim (nie OP): Zwiewaj z tego związku. Tak jak mówią przedmówcy, tego będzie Cię męczyło, frustracja będzie narastać. Ciekawe jak ona zapatruje się na minete i później całowanie z języczkiem xD
Natomiast kobiety nie mają punktu G w gardle, więc nie muszą tego lubić, często robią żeby sprawić facetowi przyjemność.


  • Odpowiedz
@mirko_anonim: problemy 1. świata, "ona nie zrobi mi loda, rozstanę się z nią". Już pomijając to, że to rzeczywiście obrzydliwe, to interesuje mnie co tak wielu mężczyzn podnieca to, że jego laska weźmie do gęby.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): XD i co teraz pewnie się obrazisz na nią? Bo Ci lodzika nie chce zrobić. Chłopie laska 23 lata, która była dziewicą sama nie wie jeszcze co chce i co się jej może podobać a co nie xD Swoją drogą, jak to dla Ciebie takie ważne już na tym etapie (gdzie 3 miesiące to wy się w sumie nawet jeszcze nie znacie) to daj dziewczynie spokój. Moja ex
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 10
Anonim (nie OP): @mirko_anonim moje doświadczenie jest takie że związek bez udanego seksu się psuje. Ale to moje doświadczenie.
Jeśli nie jesteście dopasowani seksualnie, to albo musicie o tym rozmawiać albo nie tracić czasu jej i sobie, tak jak ja traciłem kiedyś.
Tak teraz o tym myślę z perspektywy czasu.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wybrałeś mityczną dziewice i masz problem, jak w domu z papieru, "dziewice lubią #!$%@?ć", przerucaj ją solidnie, daj je go do pocałowania, czy cos, i jej minie. Za to jeśli będzie ciagle w trybie przełamywania barier i ic pronienia, o chłopie, bedzie jazda bez trzymanki.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 18
Anonim (nie OP): Kolejny mirek w ciężkim szoku że dziewica nie zachowuje się jak gwiazda filmów dla dorosłych xD z moich doświadczeń sporo dziewczyn jest przeciwna oralowi z początku, co nie znaczy że potem się nie przekonają, ale to trwa. A z analem to już w ogóle #!$%@?łeś xD jak chcesz takich wrażeń, to szukasz doświadczonej baby, a nie czystej dziewicy nieskalanej xD

  • Odpowiedz