Wpis z mikrobloga

@Wezwoguleicstont

chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA
  • Odpowiedz
  • 503
@Sefton: Od dziewczyny dostaniesz komplement jak masz ładna mordę i nie jest zbyt duży.Większość bab raczej ma gdzies ze tam wciskasz sobie 150kg na klatę czy coś xd
  • Odpowiedz
Chyba made my day


@Mesk: jeden #!$%@?

chłopie ale taguj #f1 i #kubica


@bart88uk: Nie wiesz przypadkiem po co?

widać że robisz to dla innych, nie lepiej robić dla samego siebie?


@Kano7: Widać, że #!$%@? widzisz. Gdybym robił to dla innych, to flexowałbym się na prawo i lewo swoją formą również na wykopie. Beke cisnę z tych sebixów, więc wrzuciłem komentarz, mogę? Od chwalenia się swoją formą mam zawody
  • Odpowiedz
Większość bab raczej ma gdzies ze tam wciskasz sobie 150kg na klatę czy coś xd


@Magq: dopóki jej nie złapiesz i bez problemu będziesz potrafił rzucić na łóżko jak jakąś poduszkę. A potem jak będzie leżeć pod tobą i podświadomie czuć, że z racji masy i wielkości masz całkowitą kontrolę. A i jeszcze jak przyjdzie moment, że będziesz w tej żabce z nią i usłyszy sebiksów wypowiadających się z szacunkiem o
  • Odpowiedz
@Sefton: jak brzydka laska da komplement to zostanie obsmiana i zostanie to potraktowane niemalże jako obelga że taka szpetna w ogóle śmiała się do Adonisa odezwać. Jak średnia da komplement to dostanie pogardliwe spojrzenie pod tytułem: co chciałabyś? Za wysokie progi na twoje nogi. A ładna laska nie da komplementu bo to facet ją powinien podrywać. Proste wyjaśnienie
  • Odpowiedz
@Magq: morda>wszystko, na docince 74/176 usłyszałem kiedyś że jestem za chudy bo mi kości widać (zębate na żebrach i obojczyki), ale polka była trochę ulana i mówiła że lepsi są szerocy faceci
  • Odpowiedz
Typowe, ile byś nie trenował to i tak komplement dostaniesz częściej od faceta


@Sefton: bo lochy nie są świadome ile wyrzeczeń i pracy kosztuje wielka łapa czy plecy- ich zdaniem samo sie robi
  • Odpowiedz