Wpis z mikrobloga

#bombdope #greenout #hempshot

no wiec dope ze wzgledu ze ma 150ml zostal wypity na 3 razy bo greena i hempa tez pije po 50ml i niestety dope mocniejszy nie jest to na pewno.
czyli w kolejnym podejsciu bedzie pity na 2 razy zeby sie przekonac czy ma chociaz ta sama moc co konkurencja.

co do smaku zdanie podtrzymuje. rzadsza konsystencja i smak limonki sprawia ze dla mnie osobiscie to faworyt mimo ze hemp nie ma zlego smaku tyle tylko ze nie trafia w moje kubki smakowe bo ja wole kwasne wlasnie jak limonka. z kolei green jak to green nawet popijam czasem.
  • 7
  • Odpowiedz
Ejj, a was po tych shotach nie bolalalo nidy nic w brzuchu ? W sensie, nie chodzi mi o jakieś problemy żołądkowe, tylko taki jakby ból w środku ( ???), piłem te greenouty ze trzy razy i za każdym razem to się powtarzało
  • Odpowiedz
@youngmlody3456: kiedys dawno temu te specyfiki mialy inne sklady tzn greenout a teraz nie miewam zadnych boli czy cos.
z tym ze zawsze pije to tak pol godziny po posilku i czasem cos tam poczuje na zoladku ale nie nic nieprzyjemnego czy jakis bol.
  • Odpowiedz
W sensie, nie chodzi mi o jakieś problemy żołądkowe, tylko taki jakby ból w środku ( ???), piłem te greenouty ze trzy razy i za każdym razem to się powtarzało


@youngmlody3456: dziwne uczucie w kałdunie miałem po wypiciu deko przeterminowanego hempshota od Cannabis Boys. Nie skończyło się biegunką, po 20-30 minutach się skończyło.
  • Odpowiedz